Braziliya milli futbol komandası (Seleção Brasileira de Futebol). Braziliyanı futbol üzrə beynəlxalq oyunlarda və yarışlarda təmsil edir. Milli komandaya ölkənin ali futbol qurumu – Braziliya Futbol Konfederasiyası nəzarət edir.

Braziliya komandası 1916-cı ildən Cənubi-amerikan Futbol Konfederasiyasının (CONMEBOL), 1923-cü ildən isə Beynəlxalq Futbol Assosiasiyaları Federasiyasının (FİFA) üzvüdür.

Braziliya

Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Atlético Mineiro 10 7 0 3 18 12 +6 21
2 Internacional 11 6 2 3 15 7 +8 20
3 São Paulo 10 5 3 2 13 11 +2 18
4 Palmeiras 10 4 6 0 14 9 +5 18
5 Vasco da Gama 10 5 2 3 15 10 +5 17
6 Flamengo 10 5 2 3 13 13 +0 17
7 Sport Recife 12 5 2 5 12 13 -1 17
8 Santos 11 4 4 3 14 12 +2 16
9 Fortaleza 11 4 3 4 11 9 +2 15
10 Fluminense 11 4 2 5 12 14 -2 14
11 Ceará 11 4 1 6 12 16 -4 13
12 Grêmio 10 2 7 1 9 7 +2 13
13 Corinthians 11 3 3 5 15 17 -2 12
14 Atlético GO 10 3 3 4 12 15 -3 12
15 Athletico Para… 10 3 2 5 8 10 -2 11
16 Coritiba 11 3 2 6 8 12 -4 11
17 RB Bragantino 11 2 4 5 14 18 -4 10
18 Botafogo 10 1 7 2 9 11 -2 10
19 Bahia 10 2 3 5 12 18 -6 9
20 Goiás 8 2 2 4 11 13 -2 8
Gözlənilən oyunlar/
09/08/2020
Goiás 23:00 São Paulo
10/08/2020
Palmeiras 02:45 Vasco da Gama
29/08/2020
Atlético Mineiro 04:00 Athletico Para…
31/08/2020
Grêmio 04:00 Goiás
27/09/2020
Internacional 02:00 São Paulo
Athletico Para… 02:00 Bahia
Atlético Mineiro 04:00 Grêmio
Vasco da Gama 18:00 RB Bragantino
Palmeiras 23:00 Flamengo
28/09/2020
Ceará 01:15 Goiás
Atlético GO 01:15 Botafogo
Santos 03:30 Fortaleza
29/09/2020
Fluminense 03:00 Coritiba
01/10/2020
Botafogo 04:30 Bahia
Corinthians 04:30 Atlético GO
04/10/2020
Grêmio 00:00 Internacional
Başa çatmış oyunlar
24/09/2020
Sport Recife 1 - 0 Corinthians
21/09/2020
Sport Recife 1 - 0 Fluminense
Botafogo 0 - 0 Santos
20/09/2020
Coritiba 1 - 0 Vasco da Gama
Grêmio 1 - 1 Palmeiras
Atlético GO 3 - 4 Atlético Mineiro
Fortaleza 1 - 0 Internacional
RB Bragantino 4 - 2 Ceará
17/09/2020
Corinthians 3 - 2 Bahia
14/09/2020
Botafogo 2 - 3 Vasco da Gama
Palmeiras 2 - 2 Sport Recife
Goiás 1 - 0 Internacional
Ceará 2 - 0 Flamengo
Bahia 0 - 1 Atlético GO
Atlético Mineiro 2 - 1 RB Bragantino
13/09/2020
Grêmio 1 - 1 Fortaleza
Fluminense 2 - 1 Corinthians
Santos 2 - 2 São Paulo
12/09/2020
Athletico Para… 1 - 0 Coritiba
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Cuiabá 11 6 4 1 15 8 +7 22
2 Paraná 10 6 2 2 13 7 +6 20
3 Ponte Preta 10 5 3 2 15 11 +4 18
4 Chapecoense 8 5 2 1 8 3 +5 17
5 América Mineiro 10 5 2 3 9 7 +2 17
6 Operário PR 11 4 5 2 13 9 +4 17
7 Juventude 10 4 4 2 14 11 +3 16
8 Vitória 10 3 5 2 12 10 +2 14
9 Náutico 10 3 5 2 13 12 +1 14
10 CRB 9 3 4 2 11 10 +1 13
11 Brasil de Pelotas 9 3 4 2 7 6 +1 13
12 AD Confiança 10 2 5 3 9 12 -3 11
13 Avaí 10 3 1 6 11 14 -3 10
14 Figueirense 9 2 3 4 3 6 -3 9
15 Guarani 10 2 2 6 8 13 -5 8
16 Botafogo SP 10 2 2 6 6 10 -4 8
17 Cruzeiro 10 4 2 4 11 12 -1 8
18 Sampaio Corrêa 8 2 1 5 9 10 -1 7
19 CSA 9 2 1 6 9 15 -6 7
20 Oeste 10 1 3 6 7 17 -10 6
Gözlənilən oyunlar/
12/08/2020
Chapecoense 23:30 CSA
19/08/2020
Sampaio Corrêa 23:30 Figueirense
23/08/2020
Brasil de Pelotas 18:00 Sampaio Corrêa
26/09/2020
Botafogo SP 02:15 CRB
Chapecoense 02:15 América Mineiro
Cruzeiro 04:30 Avaí
Figueirense 18:00 Guarani
CSA 23:00 Juventude
Vitória 23:30 Oeste
27/09/2020
Brasil de Pelotas 01:30 Paraná
Sampaio Corrêa 04:00 Náutico
28/09/2020
Ponte Preta 03:30 AD Confiança
29/09/2020
CRB 03:00 América Mineiro
Başa çatmış oyunlar
23/09/2020
Operário PR 1 - 1 Cuiabá
22/09/2020
Botafogo SP 0 - 1 Brasil de Pelotas
20/09/2020
Avaí 2 - 5 Sampaio Corrêa
Cuiabá 3 - 0 Oeste
CSA 3 - 1 Cruzeiro
Ponte Preta 1 - 1 Operário PR
19/09/2020
América Mineiro 0 - 1 Figueirense
Náutico 1 - 1 Chapecoense
AD Confiança 1 - 0 Guarani
17/09/2020
CSA 1 - 2 Cuiabá
16/09/2020
AD Confiança 2 - 2 Avaí
15/09/2020
Juventude 1 - 1 Vitória
Paraná 2 - 0 CRB
13/09/2020
Oeste 2 - 1 CSA
Náutico 3 - 1 Botafogo SP
12/09/2020
Sampaio Corrêa 0 - 1 Operário PR
Guarani 0 - 0 Brasil de Pelotas
Cruzeiro 1 - 0 Vitória
Avaí 0 - 1 Ponte Preta
10/09/2020
Paraná 0 - 1 América Mineiro
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Santa Cruz 7 4 2 1 8 4 +4 14
2 Vila Nova 7 3 3 1 7 5 +2 12
3 Ferroviário 7 3 2 2 11 5 +6 11
4 Paysandu 7 3 1 3 11 7 +4 10
5 Remo 7 2 4 1 6 5 +1 10
6 Jacuipense 6 2 3 1 5 4 +1 9
7 Manaus 7 1 5 1 5 5 +0 8
8 Botafogo PB 7 1 4 2 4 6 -2 7
9 Treze 6 0 3 3 5 10 -5 3
10 Imperatriz 5 0 1 4 2 13 -11 1
Gözlənilən oyunlar/
09/08/2020
Treze 23:00 Imperatriz
16/08/2020
Imperatriz 00:00 Jacuipense
26/09/2020
Criciúma 03:00 EC São José
São Bento 23:00 Boa
27/09/2020
Imperatriz 00:00 Ferroviário
Vila Nova 02:00 Treze
Botafogo PB 02:00 Paysandu
Volta Redonda 22:00 Brusque
Ypiranga Erechim 22:30 Ituano
Tombense 23:00 Londrina
28/09/2020
Remo 01:00 Manaus
29/09/2020
Santa Cruz 03:00 Jacuipense
01/10/2020
Tombense 03:00 Criciúma
02/10/2020
Brusque 03:00 Londrina
03/10/2020
Ituano 03:00 São Bento
EC São José 22:00 Ypiranga Erechim
04/10/2020
Treze 00:00 Botafogo PB
Manaus 01:00 Imperatriz
Başa çatmış oyunlar
22/09/2020
Vila Nova 3 - 0 Imperatriz
21/09/2020
Ferroviário 0 - 2 Paysandu
Remo 0 - 0 Botafogo PB
20/09/2020
Ypiranga Erechim 2 - 0 Criciúma
Brusque 1 - 0 Tombense
Boa 1 - 2 Ituano
Manaus 0 - 0 Santa Cruz
Treze 0 - 0 Jacuipense
19/09/2020
São Bento 1 - 1 Volta Redonda
18/09/2020
Londrina 1 - 0 EC São José
15/09/2020
Jacuipense 0 - 0 Ferroviário
Manaus 1 - 1 Treze
14/09/2020
Santa Cruz 1 - 0 Remo
13/09/2020
Paysandu 6 - 1 Imperatriz
Botafogo PB 0 - 0 Vila Nova
12/09/2020
Tombense 1 - 1 São Bento
EC São José 0 - 0 Boa
Ituano 2 - 2 Criciúma
11/09/2020
Treze 2 - 2 Remo
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Fast Clube 1 1 0 0 5 1 +4 3
2 Bragantino PA 1 1 0 0 3 1 +2 3
3 Rio Branco 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Atlético Acreano 1 0 1 0 1 1 +0 1
5 Ji-Paraná 1 0 1 0 1 1 +0 1
6 Independente PA 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Vilhenense 1 0 0 1 1 3 -2 0
8 Galvez 1 0 0 1 1 5 -4 0
Gözlənilən oyunlar/
20/09/2020
Guarany de Sobral 23:00 Salgueiro
Başa çatmış oyunlar
21/09/2020
Galvez 1 - 5 Fast Clube
Mirassol 1 - 1 Bangu
Baré 2 - 2 Moto Club MA
20/09/2020
Atlético Tubarão 0 - 1 São Luiz
Villa Nova 3 - 1 Palmas
Itabaiana 1 - 1 ABC
Vitória da Con… 2 - 0 Coruripe
Atlético Cajaz… 1 - 2 Globo
Afogados 1 - 0 Floresta
Sinop 0 - 2 Ríver
Ji-Paraná 1 - 1 Atlético Acreano
Cascavel 3 - 3 Cabofriense
Altos 0 - 1 São Raimundo RR
Potiguar Mossoró 0 - 0 Frei Paulistano
Brasiliense 3 - 1 Caldense
Bragantino PA 3 - 1 Vilhenense
Atlético Alago… 0 - 1 Gama
Rio Branco 2 - 1 Independente PA
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 São Bernardo 15 8 4 3 19 12 +7 28
2 São Caetano 15 8 3 4 27 18 +9 27
3 Portuguesa 15 8 3 4 14 8 +6 27
4 São Bento 15 8 3 4 22 18 +4 27
5 Taubaté 15 7 3 5 15 16 -1 24
6 XV de Piracicaba 15 6 5 4 17 15 +2 23
7 Monte Azul 15 6 4 5 25 17 +8 22
8 Juventus 15 6 4 5 20 18 +2 22
9 Portuguesa San… 15 6 2 7 18 18 +0 20
10 Rio Claro 15 5 4 6 15 15 +0 19
11 Atibaia 15 4 6 5 18 22 -4 18
12 Sertãozinho 15 3 8 4 16 18 -2 17
13 Osasco Audax 15 3 6 6 15 22 -7 15
14 RB Brasil 15 3 4 8 15 24 -9 13
15 Votuporanguense 15 3 4 8 14 23 -9 13
16 Penapolense 15 3 3 9 15 21 -6 12
Gözlənilən oyunlar/
29/09/2020
São Bernardo 22:00 São Bento
30/09/2020
São Caetano 23:30 XV de Piracicaba
Başa çatmış oyunlar
24/09/2020
XV de Piracicaba 0 - 0 São Caetano
22/09/2020
São Bento 3 - 0 São Bernardo
16/09/2020
São Bento 1 - 1 Taubaté
15/09/2020
Portuguesa 0 - 1 XV de Piracicaba
13/09/2020
São Bernardo 0 - 0 Juventus
11/09/2020
São Caetano 0 - 1 Monte Azul
08/09/2020
Taubaté 0 - 0 São Bento
XV de Piracicaba 3 - 2 Portuguesa
07/09/2020
Juventus 1 - 1 São Bernardo
04/09/2020
Monte Azul 0 - 1 São Caetano
30/08/2020
Juventus 1 - 1 Atibaia
Portuguesa San… 0 - 2 Votuporanguense
São Caetano 2 - 1 Osasco Audax
São Bento 1 - 0 Monte Azul
Taubaté 0 - 1 São Bernardo
XV de Piracicaba 2 - 1 Penapolense
RB Brasil 0 - 1 Portuguesa
Rio Claro 1 - 0 Sertãozinho
27/08/2020
Osasco Audax 0 - 2 São Bento
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Noroeste 12 8 2 2 21 8 +13 26
2 EC São Bernardo 12 7 2 3 18 9 +9 23
3 Comercial 12 6 3 3 18 13 +5 21
4 Capivariano 12 5 4 3 15 10 +5 19
5 Batatais 12 5 4 3 11 12 -1 19
6 Velo Clube 12 5 3 4 15 11 +4 18
7 Linense 12 5 3 4 17 16 +1 18
8 Olímpia 12 4 4 4 16 17 -1 16
9 Primavera SP 12 4 3 5 10 14 -4 15
10 Desportivo Brasil 12 4 2 6 16 16 +0 14
11 Rio Preto 12 4 2 6 13 16 -3 14
12 Marília 12 3 5 4 12 10 +2 14
13 Nacional SP 12 3 5 4 13 14 -1 14
14 Barretos 12 3 4 5 14 21 -7 13
15 Grêmio Osasco 12 3 3 6 11 19 -8 12
16 Paulista 12 2 1 9 8 22 -14 7
Gözlənilən oyunlar/
25/09/2020
Desportivo Brasil 22:00 Paulista
Capivariano 22:00 Marília
26/09/2020
Velo Clube 00:00 Grêmio Osasco
Linense 00:00 Olímpia
Batatais 22:00 Rio Preto
Nacional SP 22:00 EC São Bernardo
27/09/2020
Barretos 00:00 Noroeste
Comercial 00:00 Primavera SP
02/10/2020
Batatais 22:00 Velo Clube
Paulista 22:00 Linense
03/10/2020
Grêmio Osasco 00:00 Capivariano
Marília 00:00 Desportivo Brasil
Rio Preto 22:00 Nacional SP
Primavera SP 22:00 Noroeste
EC São Bernardo 22:00 Barretos
04/10/2020
Olímpia 00:00 Comercial
Başa çatmış oyunlar
20/09/2020
Marília 5 - 0 Grêmio Osasco
Noroeste 2 - 3 Comercial
19/09/2020
Paulista 2 - 3 Olímpia
Nacional SP 1 - 1 Batatais
Barretos 0 - 4 Linense
18/09/2020
Rio Preto 1 - 1 Capivariano
EC São Bernardo 3 - 1 Desportivo Brasil
Primavera SP 1 - 0 Velo Clube
15/03/2020
Olímpia 1 - 3 Noroeste
Velo Clube 1 - 2 EC São Bernardo
Comercial 3 - 0 Marília
14/03/2020
Desportivo Brasil 2 - 2 Barretos
Capivariano 2 - 0 Nacional SP
Batatais 2 - 0 Paulista
Linense 1 - 1 Primavera SP
Grêmio Osasco 2 - 0 Rio Preto
09/03/2020
Noroeste 1 - 1 Capivariano
08/03/2020
Olímpia 3 - 1 Grêmio Osasco
Linense 0 - 3 Velo Clube
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 AEA 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 América SP 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Andradina 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Bandeirante SP 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Tanabi 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
18/10/2020
Bandeirante SP 22:00 Tanabi
Tupã 22:00 Osvaldo Cruz
AEA 22:00 América SP
Elosport 22:00 Itararé
Independente SP 22:00 União Barbarense
USAC 22:00 União Mogi
Atlético Mogi 22:00 Manthiqueira
Francana 22:00 Inter de Bebedouro
Matonense 22:00 Grêmio Sãocarlense
Itapirense 22:00 Amparo
Barcelona EC 22:00 Jabaquara
Osasco 22:00 Mauaense
Grêmio Prudente 22:00 VOCEM
Brasilis 22:00 Guarulhos
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Portuguesa RJ 5 3 2 0 10 5 +5 11
2 Macaé 5 2 1 2 6 6 +0 7
3 Americano 5 2 1 2 3 4 -1 7
4 Nova Iguaçu 5 2 0 3 9 7 +2 6
5 América RJ 5 1 3 1 4 6 -2 6
6 Friburguense 5 1 1 3 1 5 -4 4
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
16/07/2020
Flamengo 1 - 0 Fluminense
12/07/2020
Fluminense 1 - 2 Flamengo
09/07/2020
Fluminense 1 - 1 Flamengo
05/07/2020
Fluminense 0 - 0 Botafogo
Flamengo 2 - 0 Volta Redonda
04/07/2020
América RJ 1 - 1 Nova Iguaçu
03/07/2020
Volta Redonda 2 - 1 Resende
Vasco da Gama 1 - 0 Madureira
Macaé 0 - 0 Fluminense
02/07/2020
Portuguesa RJ 0 - 0 Botafogo
Flamengo 2 - 0 Boavista
01/07/2020
Bangu 1 - 0 Cabofriense
29/06/2020
Fluminense 0 - 3 Volta Redonda
28/06/2020
Vasco da Gama 3 - 1 Macaé
Madureira 0 - 2 Resende
Botafogo 6 - 2 Cabofriense
27/06/2020
Americano 0 - 2 América RJ
19/06/2020
Portuguesa RJ 0 - 0 Boavista
Bangu 0 - 3 Flamengo
17/03/2020
Madureira 2 - 1 Volta Redonda
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Duque de Caxias 2 2 0 0 6 0 +6 6
2 Gonçalense 2 2 0 0 5 3 +2 6
3 Audax Rio 2 1 0 1 3 3 +0 3
4 Serrano RJ 2 1 0 1 3 3 +0 3
5 Nova Cidade 1 0 1 0 1 1 +0 1
6 Serra Macaense 2 0 1 1 3 4 -1 1
7 Olaria 2 0 1 1 2 3 -1 1
8 CFRJ / Maricá 2 0 1 1 1 4 -3 1
9 Rio São Paulo 1 0 0 1 0 3 -3 0
Gözlənilən oyunlar/
26/09/2020
Duque de Caxias 22:00 Gonçalense
Goytacaz 22:00 Angra dos Reis
Sampaio Corrêa RJ 22:00 Nova Iguaçu
Olaria 22:00 Serrano RJ
Campos AA 22:00 Bonsucesso
Rio São Paulo 22:00 CFRJ / Maricá
Audax Rio 22:00 Nova Cidade
27/09/2020
Artsul 17:00 São Gonçalo EC RJ
30/09/2020
Nova Cidade 22:00 Olaria
Serrano RJ 22:00 Duque de Caxias
Gonçalense 22:00 Rio São Paulo
Serra Macaense 22:00 Audax Rio
03/10/2020
CFRJ / Maricá 17:00 Gonçalense
Nova Iguaçu 22:00 Goytacaz
Angra dos Reis 22:00 Artsul
São Gonçalo EC RJ 22:00 Campos AA
Bonsucesso 22:00 Sampaio Corrêa RJ
Duque de Caxias 22:00 Nova Cidade
Olaria 22:00 Serra Macaense
Rio São Paulo 22:00 Serrano RJ
Başa çatmış oyunlar
23/09/2020
Serrano RJ 0 - 1 Audax Rio
Nova Cidade 1 - 1 Serra Macaense
Artsul 1 - 2 Goytacaz
Angra dos Reis 0 - 4 Sampaio Corrêa RJ
São Gonçalo EC RJ 1 - 3 Bonsucesso
Nova Iguaçu 3 - 0 Campos AA
Gonçalense 2 - 1 Olaria
22/09/2020
CFRJ / Maricá 0 - 3 Duque de Caxias
20/09/2020
Goytacaz 1 - 1 São Gonçalo EC RJ
Olaria 1 - 1 CFRJ / Maricá
19/09/2020
Duque de Caxias 3 - 0 Rio São Paulo
Audax Rio 2 - 3 Gonçalense
Serra Macaense 2 - 3 Serrano RJ
Sampaio Corrêa RJ 1 - 1 Artsul
Campos AA 1 - 5 Angra dos Reis
Bonsucesso 0 - 0 Nova Iguaçu
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Glória 3 2 1 0 4 1 +3 7
2 Veranópolis 3 1 2 0 1 0 +1 5
3 União RS 3 1 1 1 4 2 +2 4
4 Igrejinha 3 1 1 1 2 1 +1 4
5 Tupi RS 3 1 1 1 3 4 -1 4
6 Passo Fundo 3 0 3 0 2 2 +0 3
7 Brasil Farroupilha 3 0 2 1 0 2 -2 2
8 Cruzeiro RS 3 0 1 2 2 6 -4 1
Gözlənilən oyunlar/
15/03/2020
Brasil Farroupilha 23:30 Cruzeiro RS
Tupi RS 23:30 União RS
Glória 23:30 Passo Fundo
16/03/2020
Guarany de Bagé 00:00 Avenida
Inter Santa Maria 00:00 Lajeadense
Igrejinha 00:00 Veranópolis
São Gabriel 02:00 São Paulo RS
Guarani RS 02:30 Bagé
18/03/2020
Cruzeiro RS 23:00 Igrejinha
Avenida 23:00 Guarani RS
Lajeadense 23:00 Guarany de Bagé
Bagé 23:00 São Gabriel
São Paulo RS 23:00 Inter Santa Maria
Passo Fundo 23:00 Tupi RS
19/03/2020
União RS 00:00 Brasil Farroupilha
20/03/2020
Veranópolis 04:00 Glória
Başa çatmış oyunlar
12/03/2020
Lajeadense 2 - 1 São Gabriel
Glória 1 - 0 Igrejinha
Guarany de Bagé 2 - 2 Inter Santa Maria
São Paulo RS 3 - 1 Guarani RS
Veranópolis 0 - 0 Brasil Farroupilha
Passo Fundo 1 - 1 União RS
Avenida 0 - 0 Bagé
11/03/2020
Cruzeiro RS 1 - 2 Tupi RS
09/03/2020
São Gabriel 2 - 1 Guarany de Bagé
Passo Fundo 0 - 0 Igrejinha
União RS 3 - 0 Cruzeiro RS
Bagé 1 - 3 São Paulo RS
08/03/2020
Brasil Farroupilha 0 - 0 Glória
Tupi RS 0 - 0 Veranópolis
Guarani RS 2 - 1 Lajeadense
Avenida 1 - 1 Inter Santa Maria
02/03/2020
São Paulo RS 1 - 1 Avenida
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Tombense 11 8 2 1 18 6 +12 26
2 América Mineiro 11 7 4 0 19 7 +12 25
3 Atlético Mineiro 11 6 4 1 20 7 +13 22
4 Caldense 11 6 2 3 18 9 +9 20
5 Cruzeiro 11 6 2 3 16 10 +6 20
6 Uberlândia 11 4 2 5 11 13 -2 14
7 Boa 11 3 5 3 10 10 +0 14
8 CA Patrocinense 11 3 3 5 10 12 -2 12
9 URT 11 3 2 6 5 18 -13 11
10 Coimbra 11 2 4 5 6 11 -5 10
11 Villa Nova 11 1 1 9 11 21 -10 4
12 Tupynambás 11 0 3 8 6 26 -20 3
Gözlənilən oyunlar/
06/08/2020
Cruzeiro 02:00 Uberlândia
Başa çatmış oyunlar
30/08/2020
Tombense 0 - 1 Atlético Mineiro
27/08/2020
Atlético Mineiro 2 - 1 Tombense
06/08/2020
América Mineiro 0 - 3 Atlético Mineiro
05/08/2020
Tombense 2 - 0 Caldense
03/08/2020
Uberlândia 2 - 2 Boa
02/08/2020
Atlético Mineiro 2 - 1 América Mineiro
Caldense 0 - 1 Tombense
01/08/2020
Cruzeiro 3 - 0 CA Patrocinense
30/07/2020
Villa Nova 1 - 2 Coimbra
URT 0 - 3 América Mineiro
Atlético Mineiro 4 - 0 CA Patrocinense
Boa 1 - 0 Tupynambás
Caldense 0 - 1 Cruzeiro
Tombense 1 - 0 Uberlândia
27/07/2020
Coimbra 1 - 2 Tombense
26/07/2020
Tupynambás 0 - 4 Caldense
América Mineiro 1 - 1 Atlético Mineiro
Cruzeiro 3 - 0 URT
Uberlândia 2 - 1 Villa Nova
CA Patrocinense 0 - 1 Boa
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Pouso Alegre 6 5 1 0 9 4 +5 16
2 Nacional AC MG 6 3 2 1 7 4 +3 11
3 Athletic Bilbao 6 3 1 2 9 5 +4 10
4 Guarani MG 6 3 1 2 5 7 -2 10
5 Democrata SL 6 2 3 1 10 6 +4 9
6 Ipatinga 6 2 2 2 7 5 +2 8
7 Democrata GV 6 2 2 2 3 3 +0 8
8 Betim 6 2 1 3 7 8 -1 7
9 Tupi 6 1 3 2 6 8 -2 6
10 Serranense 6 1 2 3 2 7 -5 5
11 CAP Uberlândia 6 1 1 4 4 6 -2 4
12 Mamoré 6 0 3 3 0 6 -6 3
Gözlənilən oyunlar/
10/10/2020
Betim 22:00 Nacional AC MG
Ipatinga 22:30 Democrata SL
CAP Uberlândia 23:00 Athletic Bilbao
11/10/2020
Serranense 02:00 Guarani MG
Tupi 17:30 Democrata GV
Pouso Alegre 22:30 Mamoré
17/10/2020
Athletic Bilbao 22:00 Betim
Mamoré 22:30 Serranense
Nacional AC MG 22:30 Democrata GV
Democrata SL 23:00 Pouso Alegre
CAP Uberlândia 23:00 Guarani MG
Tupi 23:00 Ipatinga
21/10/2020
Guarani MG 22:00 Athletic Bilbao
Betim 22:00 Tupi
Democrata GV 22:30 Democrata SL
Nacional AC MG 22:30 Mamoré
Ipatinga 22:30 Pouso Alegre
22/10/2020
Serranense 02:00 CAP Uberlândia
Başa çatmış oyunlar
17/03/2020
Democrata GV 1 - 2 Betim
15/03/2020
Nacional AC MG 2 - 0 Tupi
14/03/2020
Mamoré 0 - 0 Ipatinga
Guarani MG 0 - 4 Democrata SL
Athletic Bilbao 2 - 0 Serranense
Pouso Alegre 1 - 0 CAP Uberlândia
08/03/2020
Tupi 2 - 1 Athletic Bilbao
Ipatinga 4 - 1 Betim
CAP Uberlândia 2 - 0 Mamoré
Democrata SL 1 - 1 Nacional AC MG
Serranense 0 - 1 Pouso Alegre
07/03/2020
Guarani MG 0 - 0 Democrata GV
01/03/2020
Tupi 1 - 1 Democrata SL
Ipatinga 0 - 1 Democrata GV
CAP Uberlândia 0 - 1 Nacional AC MG
29/02/2020
Mamoré 0 - 1 Guarani MG
Pouso Alegre 2 - 1 Athletic Bilbao
Betim 3 - 0 Serranense
25/02/2020
Democrata GV 1 - 0 CAP Uberlândia
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 ABPN Canaã 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Barcelona BA 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Colo Colo 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Jequié 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Teixeira de Fr… 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 UNIRB 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
26/10/2020
UNIRB 00:00 Barcelona BA
ABPN Canaã 00:00 Teixeira de Fr…
Jequié 00:00 Colo Colo
02/11/2020
Barcelona BA 00:00 ABPN Canaã
Teixeira de Fr… 00:00 Jequié
Colo Colo 00:00 UNIRB
09/11/2020
ABPN Canaã 00:00 Colo Colo
Barcelona BA 00:00 Teixeira de Fr…
UNIRB 00:00 Jequié
19/11/2020
ABPN Canaã 00:00 UNIRB
Jequié 00:00 Barcelona BA
Teixeira de Fr… 00:00 Colo Colo
23/11/2020
Colo Colo 00:00 Barcelona BA
UNIRB 00:00 Teixeira de Fr…
Jequié 00:00 ABPN Canaã
28/11/2020
05:00
06/12/2020
05:00
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Andraus Brasil 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Apucarana 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Araucária 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Azuriz 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Batel 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Independiente FSJ 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Maringá 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Nacional PR 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Prudentópolis 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rolândia 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
27/09/2020
Maringá 18:00 Araucária
Nacional PR 22:30 Independiente FSJ
Apucarana 22:30 Andraus Brasil
Batel 22:30 Rolândia
Prudentópolis 22:30 Azuriz
30/09/2020
Araucária 22:30 Rolândia
Azuriz 22:30 Nacional PR
Maringá 22:30 Andraus Brasil
Prudentópolis 22:30 Batel
Independiente FSJ 22:30 Apucarana
03/10/2020
Andraus Brasil 22:30 Azuriz
Nacional PR 22:30 Maringá
04/10/2020
Araucária 22:30 Prudentópolis
Rolândia 22:30 Independiente FSJ
Apucarana 22:30 Batel
07/10/2020
Nacional PR 22:30 Apucarana
Independiente FSJ 22:30 Prudentópolis
Batel 22:30 Azuriz
Maringá 22:30 Rolândia
Andraus Brasil 22:30 Araucária
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Atlético GO 10 7 2 1 23 3 +20 23
2 Goianésia 10 4 3 3 8 8 +0 15
3 Vila Nova 10 3 3 4 6 6 +0 12
4 Aparecidense 10 3 2 5 14 15 -1 11
5 Iporá 10 2 4 4 7 9 -2 10
6 Anapolina 10 1 3 6 12 21 -9 6
Gözlənilən oyunlar/
13/01/2021
Goiânia 05:00 Anapolina
Grêmio Anápolis 05:00 Goianésia
Jaraguá EC 05:00 Iporá
Anápolis 05:00 Aparecidense
CRAC 05:00 Vila Nova
Goiás 05:00 Atlético GO
27/01/2021
Iporá 05:00 Anápolis
Anapolina 05:00 Grêmio Anápolis
Aparecidense 05:00 Jaraguá EC
CRAC 05:00 Atlético GO
Goianésia 05:00 Goiás
Vila Nova 05:00 Goiânia
Başa çatmış oyunlar
16/03/2020
Goianésia 0 - 0 CRAC
Anapolina 4 - 4 Jaraguá EC
Aparecidense 1 - 2 Goiás
15/03/2020
Iporá 1 - 2 Goiânia
Vila Nova 2 - 0 Anápolis
Atlético GO 2 - 1 Grêmio Anápolis
09/03/2020
Goiânia 0 - 1 Atlético GO
Anápolis 2 - 1 Goianésia
08/03/2020
CRAC 2 - 1 Anapolina
Jaraguá EC 1 - 0 Vila Nova
Grêmio Anápolis 1 - 1 Aparecidense
Goiás 1 - 0 Iporá
02/03/2020
Anapolina 0 - 0 Anápolis
Goianésia 1 - 2 Goiânia
Vila Nova 0 - 0 Goiás
01/03/2020
Iporá 1 - 0 Grêmio Anápolis
CRAC 0 - 3 Aparecidense
Atlético GO 5 - 0 Jaraguá EC
26/02/2020
CRAC 2 - 1 Iporá
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Inhumas 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Itumbiara 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Jataiense 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Rio Verde GO 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
25/10/2020
Jataiense 23:30 Rio Verde GO
26/10/2020
Inhumas 00:00 Itumbiara
01/11/2020
Itumbiara 00:00 Jataiense
Rio Verde GO 23:30 Inhumas
08/11/2020
Rio Verde GO 23:30 Itumbiara
09/11/2020
Inhumas 00:00 Jataiense
11/11/2020
Jataiense 23:30 Inhumas
12/11/2020
Itumbiara 04:00 Rio Verde GO
22/11/2020
Jataiense 23:30 Itumbiara
23/11/2020
Inhumas 00:00 Rio Verde GO
28/11/2020
Itumbiara 23:30 Inhumas
Rio Verde GO 23:30 Jataiense
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Guarany de Sobral 7 4 3 0 9 3 +6 15
2 Barbalha 7 4 2 1 11 3 +8 14
3 Ferroviário 7 3 3 1 6 4 +2 12
4 Atlético Cearense 7 2 2 3 8 9 -1 8
5 Caucaia 7 1 5 1 9 8 +1 8
6 Pacajus 7 1 4 2 4 6 -2 7
7 Floresta 7 1 3 3 9 14 -5 6
8 Horizonte 7 0 2 5 3 12 -9 2
Gözlənilən oyunlar/
01/10/2020
Ceará 04:30 Fortaleza
22/10/2020
Fortaleza 04:30 Ceará
Başa çatmış oyunlar
19/07/2020
Ceará 1 - 0 Ferroviário
Fortaleza 1 - 0 Guarany de Sobral
16/07/2020
Atlético Cearense 2 - 2 Pacajus
Barbalha 0 - 2 Guarany de Sobral
Ceará 1 - 2 Fortaleza
15/07/2020
Ferroviário 0 - 0 Caucaia
14/07/2020
Guarany de Sobral 0 - 5 Fortaleza
13/07/2020
Caucaia 0 - 3 Atlético Cearense
Barbalha 0 - 5 Ceará
16/03/2020
Pacajus 0 - 1 Ferroviário
12/03/2020
Fortaleza 3 - 0 Pacajus
09/03/2020
Atlético Cearense 0 - 1 Ceará
05/03/2020
Ferroviário 1 - 0 Fortaleza
02/03/2020
Fortaleza 4 - 2 Barbalha
01/03/2020
Ceará 0 - 0 Guarany de Sobral
Pacajus 2 - 3 Caucaia
23/02/2020
Ceará 1 - 0 Caucaia
Atlético Cearense 3 - 0 Barbalha
20/02/2020
Guarany de Sobral 2 - 0 Pacajus
17/02/2020
Caucaia 0 - 1 Guarany de Sobral
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 ABC 7 6 1 0 19 7 +12 19
2 América RN 7 6 0 1 25 7 +18 18
3 Força e Luz 7 3 2 2 11 12 -1 11
4 Santa Cruz de … 7 3 1 3 10 9 +1 10
5 Potiguar Mossoró 7 2 2 3 9 9 +0 8
6 Palmeira 7 1 2 4 4 13 -9 5
7 Globo 7 1 1 5 12 17 -5 4
8 ASSU 7 0 3 4 4 20 -16 3
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
07/09/2020
ABC 1 - 1 América RN
01/09/2020
ABC 2 - 1 América RN
25/08/2020
Palmeira 2 - 2 Potiguar Mossoró
22/08/2020
Potiguar Mossoró 0 - 2 ABC
20/08/2020
Força e Luz 3 - 0 ASSU
19/08/2020
América RN 3 - 1 Palmeira
18/08/2020
ABC 5 - 0 ASSU
16/08/2020
Globo 6 - 1 Força e Luz
15/08/2020
Palmeira 0 - 0 Santa Cruz de …
Potiguar Mossoró 0 - 6 América RN
12/08/2020
Santa Cruz de … 1 - 5 ABC
11/08/2020
América RN 2 - 0 Globo
16/03/2020
Força e Luz 5 - 1 Potiguar Mossoró
Globo 0 - 1 Santa Cruz de …
13/03/2020
ASSU 2 - 3 Globo
09/03/2020
Santa Cruz de … 1 - 1 ASSU
08/03/2020
Palmeira 1 - 1 Força e Luz
05/03/2020
ASSU 1 - 1 América RN
04/03/2020
Força e Luz 0 - 0 Santa Cruz de …
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Amazonas 7 5 2 0 14 4 +10 17
2 Manaus 7 4 3 0 10 3 +7 15
3 Fast Clube 7 4 1 2 10 7 +3 13
4 Nacional AM 7 2 4 1 13 11 +2 10
5 São Raimundo AM 7 2 2 3 9 14 -5 8
6 Princesa Solimões 7 2 0 5 7 13 -6 6
7 Peñarol 7 1 3 3 5 7 -2 6
8 Iranduba 7 0 1 6 7 16 -9 1
Gözlənilən oyunlar/
19/03/2020
Peñarol 00:30 Amazonas
Princesa Solimões 04:00 Manaus
Iranduba 05:00 São Raimundo AM
20/03/2020
Nacional AM 05:30 Fast Clube
22/03/2020
Manaus 00:30 Peñarol
Amazonas 03:00 Iranduba
23/03/2020
Fast Clube 00:30 Princesa Solimões
São Raimundo AM 03:00 Nacional AM
01/04/2020
Manaus 04:30 Amazonas
02/04/2020
São Raimundo AM 04:00 Princesa Solimões
03/04/2020
Fast Clube 04:00 Iranduba
Nacional AM 04:30 Peñarol
04/04/2020
04:00
04:00
05/04/2020
Amazonas 23:30 São Raimundo AM
Iranduba 23:30 Manaus
Peñarol 23:30 Fast Clube
Princesa Solimões 23:30 Nacional AM
11/04/2020
04:00
Başa çatmış oyunlar
16/03/2020
Manaus 1 - 1 Nacional AM
São Raimundo AM 1 - 0 Fast Clube
15/03/2020
Amazonas 6 - 0 Princesa Solimões
Iranduba 0 - 2 Peñarol
13/03/2020
Fast Clube 0 - 3 Manaus
12/03/2020
Princesa Solimões 2 - 1 Iranduba
Peñarol 1 - 0 São Raimundo AM
11/03/2020
Nacional AM 0 - 3 Amazonas
09/03/2020
São Raimundo AM 0 - 3 Manaus
Peñarol 2 - 0 Princesa Solimões
08/03/2020
Iranduba 1 - 2 Nacional AM
06/03/2020
Amazonas 1 - 1 Fast Clube
02/03/2020
Amazonas 1 - 4 Manaus
28/02/2020
Amazonas 4 - 2 Nacional AM
27/02/2020
Manaus 1 - 1 Fast Clube
24/02/2020
Peñarol 0 - 0 Nacional AM
Princesa Solimões 2 - 0 São Raimundo AM
21/02/2020
Amazonas 1 - 1 Manaus
19/02/2020
Iranduba 0 - 2 Fast Clube
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Cuiabá 9 6 3 0 21 5 +16 21
2 CEOV Operário 9 5 3 1 13 4 +9 18
3 União Rondonópolis 9 4 5 0 13 7 +6 17
4 Sinop 9 4 2 3 18 15 +3 14
5 Nova Mutum EC 9 3 4 2 9 6 +3 13
6 Poconé 9 3 2 4 11 9 +2 11
7 Dom Bosco 9 3 2 4 13 16 -3 11
8 Luverdense 9 2 2 5 11 20 -9 8
9 Mixto 9 2 1 6 9 19 -10 7
10 Araguaia 9 1 0 8 4 21 -17 3
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
16/03/2020
Poconé 3 - 0 Araguaia
União Rondonópolis 0 - 0 Nova Mutum EC
Sinop 0 - 1 CEOV Operário
Luverdense 3 - 0 Mixto
Dom Bosco 1 - 5 Cuiabá
09/03/2020
Nova Mutum EC 1 - 1 Sinop
Araguaia 2 - 0 Dom Bosco
Cuiabá 1 - 1 União Rondonópolis
08/03/2020
CEOV Operário 4 - 0 Luverdense
Mixto 1 - 0 Poconé
02/03/2020
União Rondonópolis 1 - 1 CEOV Operário
Sinop 5 - 3 Luverdense
Nova Mutum EC 2 - 1 Araguaia
Dom Bosco 3 - 1 Mixto
Poconé 1 - 1 Cuiabá
23/02/2020
União Rondonópolis 1 - 1 Sinop
Araguaia 0 - 1 Luverdense
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Águia Negra 9 5 3 1 14 8 +6 18
2 Aquidauanense 9 5 3 1 18 9 +9 18
3 Chapadão 9 5 2 2 16 10 +6 17
4 Operário FC MS 9 5 2 2 14 9 +5 17
5 Comercial MS 9 5 1 3 14 8 +6 16
6 Costa Rica 9 3 2 4 13 14 -1 11
7 Corumbaense 9 3 2 4 7 8 -1 11
8 Maracaju 9 2 4 3 12 14 -2 10
9 Ponta Porã 9 1 1 7 6 17 -11 4
10 Nova Andradina 9 0 2 7 5 22 -17 2
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
16/03/2020
Chapadão 1 - 0 Águia Negra
Comercial MS 3 - 0 Nova Andradina
15/03/2020
Corumbaense 2 - 1 Ponta Porã
Aquidauanense 0 - 0 Maracaju
Operário FC MS 2 - 1 Costa Rica
09/03/2020
Costa Rica 1 - 0 Corumbaense
Águia Negra 0 - 0 Operário FC MS
Ponta Porã 1 - 3 Comercial MS
08/03/2020
Nova Andradina 2 - 6 Aquidauanense
Maracaju 2 - 2 Chapadão
06/03/2020
Comercial MS 1 - 0 Costa Rica
05/03/2020
Operário FC MS 1 - 0 Corumbaense
Aquidauanense 2 - 1 Ponta Porã
Maracaju 2 - 2 Águia Negra
Chapadão 4 - 1 Nova Andradina
02/03/2020
Costa Rica 1 - 3 Aquidauanense
Corumbaense 1 - 0 Comercial MS
Ponta Porã 0 - 2 Chapadão
01/03/2020
Nova Andradina 0 - 2 Águia Negra
Maracaju 0 - 1 Operário FC MS
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Vitória ES 9 9 0 0 30 3 +27 27
2 Rio Branco-VN 9 5 3 1 17 8 +9 18
3 Real Noroeste 9 5 2 2 15 11 +4 17
4 Desportiva ES 9 5 1 3 14 8 +6 16
5 Rio Branco ES 9 5 0 4 20 12 +8 15
6 Serra 9 3 2 4 10 14 -4 11
7 São Mateus 9 3 2 4 7 12 -5 11
8 Estrela do Norte 9 3 1 5 13 13 +0 10
9 Itapemirim 9 1 1 7 8 19 -11 4
10 Linhares 9 0 0 9 6 40 -34 0
Gözlənilən oyunlar/
26/11/2020
Estrela do Norte 04:00 Vitória ES
Rio Branco ES 04:00 Desportiva ES
São Mateus 04:00 Rio Branco-VN
Serra 04:00 Real Noroeste
03/12/2020
Vitória ES 04:00 Estrela do Norte
Desportiva ES 04:00 Rio Branco ES
Rio Branco-VN 04:00 São Mateus
Real Noroeste 04:00 Serra
Başa çatmış oyunlar
14/03/2020
São Mateus 1 - 3 Real Noroeste
Itapemirim 0 - 3 Vitória ES
Serra 2 - 1 Estrela do Norte
Linhares 0 - 10 Rio Branco ES
Rio Branco-VN 2 - 0 Desportiva ES
10/03/2020
Estrela do Norte 4 - 1 São Mateus
08/03/2020
Rio Branco ES 1 - 3 Rio Branco-VN
Real Noroeste 3 - 1 Itapemirim
07/03/2020
Desportiva ES 2 - 0 Serra
Vitória ES 12 - 0 Linhares
05/03/2020
Vitória ES 2 - 0 Rio Branco-VN
03/03/2020
Itapemirim 1 - 2 Estrela do Norte
01/03/2020
Rio Branco-VN 5 - 1 Serra
Linhares 2 - 3 Real Noroeste
São Mateus 0 - 1 Desportiva ES
Rio Branco ES 1 - 2 Vitória ES
27/02/2020
Vitória ES 4 - 1 Real Noroeste
Estrela do Norte 1 - 1 Desportiva ES
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Moto Club MA 7 6 1 0 12 2 +10 19
2 Sampaio Corrêa 7 5 1 1 19 5 +14 16
3 Imperatriz 7 4 0 3 7 5 +2 12
4 Juventude MA 7 4 0 3 10 10 +0 12
5 Pinheiro 7 3 0 4 16 14 +2 9
6 São José MA 7 2 1 4 7 17 -10 7
7 Maranhão 7 1 2 4 7 11 -4 5
8 Cordino 7 0 1 6 2 16 -14 1
Gözlənilən oyunlar/
27/09/2020
Moto Club MA 02:00 Sampaio Corrêa
Başa çatmış oyunlar
24/09/2020
Sampaio Corrêa 0 - 0 Moto Club MA
17/09/2020
Sampaio Corrêa 1 - 1 Juventude MA
15/09/2020
Moto Club MA 2 - 2 São José MA
09/09/2020
Juventude MA 0 - 4 Sampaio Corrêa
05/09/2020
São José MA 0 - 0 Moto Club MA
22/08/2020
Juventude MA 4 - 2 Pinheiro
21/08/2020
Imperatriz 5 - 2 São José MA
19/08/2020
Pinheiro 1 - 1 Juventude MA
18/08/2020
São José MA 4 - 1 Imperatriz
04/08/2020
Imperatriz 3 - 1 Pinheiro
Juventude MA 1 - 5 Sampaio Corrêa
Cordino 0 - 3 São José MA
Moto Club MA 2 - 1 Maranhão
02/08/2020
Imperatriz 0 - 1 Sampaio Corrêa
01/08/2020
Juventude MA 2 - 0 Maranhão
16/03/2020
São José MA 1 - 5 Pinheiro
12/03/2020
Imperatriz 0 - 1 Moto Club MA
08/03/2020
Cordino 0 - 1 Juventude MA
Sampaio Corrêa 0 - 1 Moto Club MA
04/03/2020
São José MA 0 - 1 Imperatriz
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Altos 10 6 3 1 17 8 +9 21
2 Picos 10 6 2 2 12 7 +5 20
3 4 de Julho 10 5 5 0 18 6 +12 20
4 Parnahyba 9 4 4 1 12 9 +3 16
5 Flamengo PI 10 3 3 4 13 15 -2 12
6 Ríver 8 1 2 5 8 9 -1 5
7 Piauí 9 1 2 6 8 17 -9 5
8 Timon 10 1 1 8 11 28 -17 4
Gözlənilən oyunlar/
19/03/2020
Ríver 04:00 Parnahyba
20/03/2020
Timon 04:00 4 de Julho
23/03/2020
Altos 00:00 Picos
Parnahyba 01:00 Piauí
25/03/2020
Flamengo PI 04:00 Ríver
28/03/2020
Ríver 04:00 Altos
Picos 04:00 Piauí
29/03/2020
Timon 00:00 Parnahyba
4 de Julho 16:00 Flamengo PI
31/03/2020
Piauí 03:00 Ríver
02/04/2020
Flamengo PI 03:00 Picos
Parnahyba 03:00 Altos
03/04/2020
4 de Julho 02:00 Ríver
Piauí 03:00 Timon
05/04/2020
Piauí 23:00 Flamengo PI
Picos 23:00 Parnahyba
Altos 23:00 4 de Julho
Ríver 23:00 Timon
Başa çatmış oyunlar
15/03/2020
4 de Julho 1 - 0 Picos
Piauí 0 - 2 Altos
Flamengo PI 3 - 1 Timon
12/03/2020
Ríver 0 - 1 Picos
Altos 1 - 2 Flamengo PI
09/03/2020
Picos 3 - 1 Timon
Parnahyba 2 - 2 4 de Julho
Altos 1 - 0 Ríver
06/03/2020
Timon 1 - 4 Altos
05/03/2020
4 de Julho 2 - 0 Piauí
02/03/2020
Parnahyba 2 - 0 Picos
01/03/2020
4 de Julho 1 - 1 Altos
Ríver 0 - 0 Flamengo PI
27/02/2020
4 de Julho 5 - 0 Timon
Flamengo PI 2 - 3 Piauí
21/02/2020
Parnahyba 2 - 2 Flamengo PI
20/02/2020
Ríver 1 - 2 4 de Julho
18/02/2020
Timon 3 - 1 Piauí
17/02/2020
Altos 2 - 2 Parnahyba
16/02/2020
Picos 1 - 0 Flamengo PI
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Porto Velho 7 5 2 0 11 1 +10 17
2 Real Ariquemes 7 5 1 1 9 3 +6 16
3 Gênus 8 3 1 4 11 11 +0 10
4 Rondoniense 7 1 1 5 5 12 -7 4
5 Guajará 7 1 1 5 3 12 -9 4
Gözlənilən oyunlar/
23/03/2020
Barcelona RO 01:00 Guaporé
30/03/2020
Guajará 00:00 Rondoniense
Vilhenense 00:00 Barcelona RO
06/04/2020
Pimentense 00:00 Vilhenense
09/11/2020
Real Ariquemes 02:00 Porto Velho
Başa çatmış oyunlar
05/11/2020
Gênus 0 - 3 Real Ariquemes
06/04/2020
Ji-Paraná 3 - 0 Guaporé
Rondoniense 0 - 3 Gênus
Barcelona RO 0 - 3 União Cacoalense
30/03/2020
Pimentense 0 - 3 Ji-Paraná
29/03/2020
Guaporé 0 - 3 União Cacoalense
23/03/2020
Guajará 0 - 3 Gênus
Ji-Paraná 3 - 0 Vilhenense
22/03/2020
União Cacoalense 3 - 0 Pimentense
Rondoniense 0 - 3 Porto Velho
16/03/2020
Real Ariquemes 1 - 0 Rondoniense
Vilhenense 1 - 0 Guaporé
Ji-Paraná 1 - 0 União Cacoalense
15/03/2020
Pimentense 3 - 2 Barcelona RO
Porto Velho 2 - 0 Guajará
09/03/2020
Barcelona RO 0 - 1 Ji-Paraná
Guaporé 2 - 0 Pimentense
Guajará 0 - 1 Real Ariquemes
Gênus 0 - 2 Porto Velho
08/03/2020
União Cacoalense 1 - 0 Vilhenense
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Palmas 7 6 1 0 18 3 +15 19
2 Interporto 7 5 1 1 20 5 +15 16
3 Tocantinópolis 7 4 1 2 11 9 +2 13
4 Araguacema 7 3 2 2 12 8 +4 11
5 Capital 7 2 0 5 6 13 -7 6
6 Nova Conquista 7 1 3 3 4 11 -7 6
7 Sparta 7 1 1 5 4 9 -5 4
8 Atlético Cerrado 7 1 1 5 4 21 -17 4
Gözlənilən oyunlar/
24/01/2021
Palmas 00:00 Araguacema
25/01/2021
Interporto 00:00 Tocantinópolis
Başa çatmış oyunlar
16/03/2020
Tocantinópolis 0 - 0 Interporto
Araguacema 0 - 1 Palmas
09/03/2020
Capital 0 - 2 Araguacema
Nova Conquista 0 - 5 Palmas
Tocantinópolis 2 - 1 Sparta
Interporto 5 - 1 Atlético Cerrado
05/03/2020
Tocantinópolis 3 - 3 Araguacema
02/03/2020
Sparta 1 - 0 Interporto
Palmas 1 - 0 Capital
Araguacema 0 - 0 Nova Conquista
01/03/2020
Atlético Cerrado 0 - 3 Tocantinópolis
23/02/2020
Sparta 1 - 2 Capital
Interporto 3 - 0 Araguacema
Nova Conquista 1 - 2 Tocantinópolis
Palmas 4 - 1 Atlético Cerrado
20/02/2020
Palmas 2 - 2 Interporto
Sparta 0 - 2 Araguacema
19/02/2020
Capital 4 - 1 Atlético Cerrado
17/02/2020
Tocantinópolis 0 - 1 Interporto
16/02/2020
Atlético Cerrado 1 - 0 Sparta
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Santos AP 5 3 1 1 10 7 +3 10
2 Ypiranga AP 5 3 0 2 10 8 +2 9
3 São Paulo AP 5 2 3 0 7 3 +4 9
4 Santana 5 2 1 2 10 8 +2 7
5 Trem 5 2 1 2 8 7 +1 7
6 Macapá 5 0 0 5 0 12 -12 0
7 Oratório 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
15/03/2020
Macapá 02:00 Oratório
20/03/2020
Oratório 01:00 Santos AP
27/03/2020
Santana 04:30 Oratório
31/03/2020
Oratório 03:30 Ypiranga AP
10/04/2020
Oratório 03:30 Trem
25/04/2020
Oratório 23:00 São Paulo AP
02/10/2020
Ypiranga AP 03:00 Santana
Başa çatmış oyunlar
24/09/2020
Santana 1 - 2 Ypiranga AP
20/09/2020
São Paulo AP 1 - 2 Ypiranga AP
17/09/2020
Santana 1 - 0 Santos AP
Ypiranga AP 1 - 1 São Paulo AP
13/09/2020
Santos AP 2 - 2 Santana
10/09/2020
Santana 4 - 0 Macapá
Trem 2 - 4 Ypiranga AP
08/09/2020
São Paulo AP 2 - 2 Santos AP
05/09/2020
Trem 3 - 0 Macapá
04/09/2020
Ypiranga AP 2 - 1 Santos AP
São Paulo AP 1 - 1 Santana
01/09/2020
Santos AP 1 - 0 Macapá
Ypiranga AP 0 - 1 São Paulo AP
31/08/2020
Trem 1 - 0 Santana
29/08/2020
Macapá 0 - 3 São Paulo AP
28/08/2020
Santana 4 - 3 Ypiranga AP
17/03/2020
Santos AP 3 - 2 Trem
15/03/2020
Macapá 0 - 1 Ypiranga AP
13/03/2020
Trem 0 - 0 São Paulo AP
10/03/2020
Santos AP 3 - 1 Santana
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 GAS 4 3 1 0 11 4 +7 10
2 São Raimundo RR 2 1 1 0 3 2 +1 4
3 Atlético Roraima 3 1 0 2 5 6 -1 3
4 Rio Negro RR 3 1 0 2 2 3 -1 3
5 Baré 2 0 0 2 3 9 -6 0
Gözlənilən oyunlar/
18/03/2020
São Raimundo RR 06:00 Baré
22/03/2020
Rio Negro RR 02:00 Baré
Atlético Roraima 04:00 São Raimundo RR
25/03/2020
05:00
29/03/2020
Baré 02:00 Rio Negro RR
São Raimundo RR 04:00 Atlético Roraima
01/04/2020
GAS 03:00 Atlético Roraima
Baré 05:00 São Raimundo RR
05/04/2020
Atlético Roraima 01:00 Baré
Rio Negro RR 03:00 GAS
08/04/2020
GAS 03:00 São Raimundo RR
Rio Negro RR 05:00 Atlético Roraima
12/04/2020
Rio Negro RR 01:00 São Raimundo RR
GAS 03:00 Baré
Başa çatmış oyunlar
18/03/2020
Atlético Roraima 0 - 3 GAS
15/03/2020
GAS 2 - 1 Rio Negro RR
Baré 2 - 5 Atlético Roraima
11/03/2020
Atlético Roraima 0 - 1 Rio Negro RR
São Raimundo RR 2 - 2 GAS
08/03/2020
Baré 1 - 4 GAS
São Raimundo RR 1 - 0 Rio Negro RR

Braziliya milli futbol komandası futbol ictimaiyyəti və azarkeşlər arasında “selesao” (“seçilmişlər”) ləqəbi ilə məşhurdur. Bundan başqa “kanarinyo” (“balaca sarıbülbül”), “verde-amarela” (“yaşıl-sarı”), “amarelinya” (“kiçik sarı” və “klassiklər”), “iskadrao de ouru” (“qızıl eskadrilya”) ləqəbləri Braziliya milli futbol komandasını xarakterizə edir.

“Kanarinyo” ləqəbi 1950-ci il Dünya Kuboku zamanı karikaturaçı Fernando “Manqabeyra” Pyeruççetti tərəfindən məşhurlaşdırılıb.

Futbol-Canlı hesablarAzərbaycan Premyer LiqasıRusiya Premyer LiqasıTürkiyə futbol ligası

Fikirlərinizi bildirin.