Avstraliya Çempionatı

Avstraliya milli futbol komandası (ing. Australia national association football team) — Beynəlxalq fulbol yarışlarda Avstraliyani təqdim edən futbol yığmasıdır.Rəsmən “Sokeruz” (ing. Socceroos) adlanan bu yığma, Avstraliya Futbol Assosiasiyası ilə idarə olunur. 2006-ci ilə qədər Okeaniya təmsilçisi idi.

Avstraliya

Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Sydney 20 15 3 2 42 16 +26 48
2 Melbourne City 23 12 4 7 42 34 +8 40
3 Wellington Phoenix 20 11 3 6 33 23 +10 36
4 Brisbane Roar 22 10 5 7 25 24 +1 35
5 Perth Glory 20 8 7 5 35 22 +13 31
6 Western United 20 8 3 9 34 28 +6 27
7 Adelaide United 21 9 0 12 34 42 -8 27
8 Western Sydney Wanderers 21 7 5 9 27 30 -3 26
9 Newcastle United Jets 22 6 6 10 26 39 -13 24
10 Melbourne Victory 21 5 5 11 24 35 -11 20
11 Central Coast Mariners 22 4 1 17 22 51 -29 13
Gözlənilən oyunlar/
18/03/2020
Sydney 05:00 Wellington Phoenix
22/03/2020
Melbourne Victory 05:00 Brisbane Roar
Newcastle United Jets 05:00 Wellington Phoenix
23/03/2020
Perth Glory 05:00 Western United
27/03/2020
Melbourne City 05:00 Adelaide United
28/03/2020
Brisbane Roar 05:00 Sydney
Central Coast Mariners 05:00 Newcastle United Jets
29/03/2020
Perth Glory 05:00 Melbourne Victory
Western United 05:00 Western Sydney Wanderers
03/04/2020
Sydney 04:00 Western United
04/04/2020
Melbourne Victory 04:00 Central Coast Mariners
Western Sydney Wanderers 04:00 Perth Glory
05/04/2020
Wellington Phoenix 04:00 Adelaide United
10/04/2020
Western United 04:00 Melbourne City
11/04/2020
Adelaide United 04:00 Sydney
Western Sydney Wanderers 04:00 Melbourne Victory
12/04/2020
Perth Glory 04:00 Wellington Phoenix
16/04/2020
Sydney 04:00 Newcastle United Jets
17/04/2020
Adelaide United 04:00 Perth Glory
Başa çatmış oyunlar
23/03/2020
Newcastle United Jets 2 - 1 Melbourne City
21/03/2020
Western Sydney Wanderers 1 - 1 Sydney
20/03/2020
Brisbane Roar 1 - 0 Newcastle United Jets
Central Coast Mariners 2 - 4 Melbourne City
15/03/2020
Adelaide United 0 - 3 Newcastle United Jets
Wellington Phoenix 3 - 0 Melbourne Victory
14/03/2020
Melbourne City 1 - 1 Western Sydney Wanderers
Sydney 0 - 0 Perth Glory
13/03/2020
Brisbane Roar 1 - 0 Central Coast Mariners
08/03/2020
Perth Glory 2 - 3 Melbourne City
Central Coast Mariners 1 - 3 Wellington Phoenix
07/03/2020
Melbourne Victory 1 - 4 Sydney
Adelaide United 1 - 5 Western United
06/03/2020
Brisbane Roar 3 - 1 Western Sydney Wanderers
01/03/2020
Melbourne City 1 - 0 Brisbane Roar
Western United 6 - 2 Central Coast Mariners
29/02/2020
Melbourne Victory 2 - 1 Adelaide United
Newcastle United Jets 2 - 1 Perth Glory
28/02/2020
Sydney 0 - 1 Western Sydney Wanderers
23/02/2020
Central Coast Mariners 0 - 3 Sydney
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Belconnen United 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Canberra 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Canberra Olympic 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cooma Tigers 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Gungahlin United 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Monaro Panthers 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Tuggeranong United 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Woden Weston 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
28/03/2020
Gungahlin United 09:00 Canberra Olympic
Monaro Panthers 11:30 Canberra
Woden Weston 12:25 Tuggeranong United
29/03/2020
Belconnen United 08:00 Cooma Tigers
05/04/2020
Canberra Olympic 09:00 Belconnen United
Tuggeranong United 09:00 Gungahlin United
Cooma Tigers 09:00 Monaro Panthers
Canberra 10:15 Woden Weston
11/04/2020
Woden Weston 09:45 Canberra Olympic
Monaro Panthers 11:30 Belconnen United
12/04/2020
Gungahlin United 09:00 Canberra
Cooma Tigers 09:00 Tuggeranong United
18/04/2020
Woden Weston 09:45 Monaro Panthers
19/04/2020
Tuggeranong United 09:00 Canberra Olympic
Gungahlin United 09:00 Cooma Tigers
Canberra 09:15 Belconnen United
25/04/2020
Monaro Panthers 11:30 Tuggeranong United
26/04/2020
Canberra Olympic 09:00 Canberra
Cooma Tigers 09:00 Woden Weston
Belconnen United 11:30 Gungahlin United
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Marconi Stallions 3 3 0 0 10 1 +9 9
2 Blacktown City 3 3 0 0 5 1 +4 9
3 Sydney II 3 2 0 1 6 5 +1 6
4 APIA Leichhard… 3 1 2 0 4 3 +1 5
5 Rockdale City Suns 3 1 2 0 4 3 +1 5
6 North Shore Ma… 3 1 1 1 4 7 -3 4
7 Sydney United 3 1 0 2 5 3 +2 3
8 Wollongong Wolves 2 1 0 1 4 4 +0 3
9 Manly United 3 1 0 2 3 3 +0 3
10 Sutherland Sharks 3 0 1 2 3 8 -5 1
11 Sydney Olympic 3 0 0 3 2 6 -4 0
12 Mt Druitt Town 2 0 0 2 1 7 -6 0
Gözlənilən oyunlar/
15/03/2020
Mt Druitt Town 08:00 Wollongong Wolves
22/03/2020
Wollongong Wolves 08:30 Marconi Stallions
Blacktown City 09:00 North Shore Ma…
Sydney Olympic 10:00 Mt Druitt Town
Sydney United 12:00 Rockdale City Suns
Sydney II 12:30 Sutherland Sharks
APIA Leichhard… 13:30 Manly United
28/03/2020
Sutherland Sharks 10:30 APIA Leichhard…
Marconi Stallions 11:00 Sydney United
Manly United 13:00 Sydney Olympic
29/03/2020
Mt Druitt Town 07:00 North Shore Ma…
Blacktown City 08:00 Sydney II
Rockdale City Suns 09:30 Wollongong Wolves
04/04/2020
Sydney Olympic 10:00 Rockdale City Suns
Marconi Stallions 12:00 Mt Druitt Town
APIA Leichhard… 12:00 Blacktown City
05/04/2020
North Shore Ma… 09:00 Sutherland Sharks
Sydney United 10:00 Wollongong Wolves
Sydney II 12:30 Manly United
Başa çatmış oyunlar
15/03/2020
Rockdale City Suns 1 - 1 APIA Leichhard…
Blacktown City 3 - 1 Sutherland Sharks
North Shore Ma… 0 - 4 Sydney II
14/03/2020
Manly United 2 - 0 Sydney United
Marconi Stallions 2 - 0 Sydney Olympic
08/03/2020
Sydney II 0 - 4 Marconi Stallions
APIA Leichhard… 2 - 1 Sydney Olympic
Wollongong Wolves 2 - 3 North Shore Ma…
Mt Druitt Town 0 - 5 Sydney United
07/03/2020
Manly United 0 - 1 Blacktown City
Sutherland Sharks 1 - 1 Rockdale City Suns
01/03/2020
Marconi Stallions 4 - 1 Sutherland Sharks
Rockdale City Suns 2 - 1 Manly United
Sydney Olympic 1 - 2 Wollongong Wolves
Blacktown City 1 - 0 Sydney United
Mt Druitt Town 1 - 2 Sydney II
29/02/2020
North Shore Ma… 1 - 1 APIA Leichhard…
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Casuarina 1 1 0 0 6 3 +3 3
2 Mindil Aces 1 1 0 0 4 3 +1 3
3 Hellenic Athletic 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Port Darwin 1 0 0 1 3 4 -1 0
5 Uni Azzurri 1 0 0 1 1 2 -1 0
6 Darwin Olympic 1 0 0 1 3 6 -3 0
Gözlənilən oyunlar/
20/03/2020
Darwin Olympic 16:00 Uni Azzurri
21/03/2020
Hellenic Athletic 11:30 Mindil Aces
Port Darwin 15:30 Casuarina
27/03/2020
Casuarina 16:00 Hellenic Athletic
28/03/2020
Darwin Olympic 11:30 Port Darwin
Mindil Aces 15:30 Uni Azzurri
03/04/2020
Mindil Aces 14:00 Darwin Olympic
04/04/2020
Uni Azzurri 10:30 Casuarina
Hellenic Athletic 14:30 Port Darwin
17/04/2020
Port Darwin 14:00 Uni Azzurri
18/04/2020
Darwin Olympic 09:30 Hellenic Athletic
Casuarina 13:30 Mindil Aces
24/04/2020
Darwin Olympic 14:00 Casuarina
25/04/2020
Port Darwin 09:30 Mindil Aces
Hellenic Athletic 13:30 Uni Azzurri
01/05/2020
Mindil Aces 14:00 Hellenic Athletic
02/05/2020
Uni Azzurri 09:30 Darwin Olympic
Casuarina 13:30 Port Darwin
08/05/2020
Port Darwin 14:00 Darwin Olympic
Başa çatmış oyunlar
14/03/2020
Mindil Aces 4 - 3 Port Darwin
Casuarina 6 - 3 Darwin Olympic
13/03/2020
Uni Azzurri 1 - 2 Hellenic Athletic
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Acacia Ridge 1 1 0 0 6 0 +6 3
2 Grange Thistle 1 1 0 0 6 1 +5 3
3 Albany Creek 1 0 1 0 3 3 +0 1
4 St George Will… 1 0 1 0 3 3 +0 1
5 Centenary Stormers 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Toowong 1 0 1 0 2 2 +0 1
7 Brisbane Knights 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Caboolture 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 North Star 1 0 1 0 1 1 +0 1
10 The Gap 1 0 1 0 1 1 +0 1
11 Bayside United 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 Taringa Rovers 1 0 0 1 0 6 -6 0
Gözlənilən oyunlar/
13/03/2020
Albany Creek 15:30 Caboolture
14/03/2020
Taringa Rovers 12:00 Centenary Stormers
The Gap 13:00 North Star
Acacia Ridge 13:00 Bayside United
15/03/2020
Grange Thistle 11:00 Brisbane Knights
St George Will… 13:00 Toowong
20/03/2020
Taringa Rovers 15:30 Toowong
Acacia Ridge 15:30 Brisbane Knights
21/03/2020
Bayside United 10:00 Centenary Stormers
North Star 13:00 Grange Thistle
22/03/2020
Albany Creek 12:00 The Gap
St George Will… 13:00 Caboolture
27/03/2020
Centenary Stormers 15:30 Brisbane Knights
28/03/2020
Grange Thistle 12:00 Albany Creek
The Gap 12:00 Caboolture
Taringa Rovers 12:00 St George Will…
Acacia Ridge 13:00 North Star
29/03/2020
Toowong 12:00 Bayside United
17/04/2020
Brisbane Knights 14:30 Toowong
Başa çatmış oyunlar
08/03/2020
Bayside United 1 - 6 Grange Thistle
07/03/2020
North Star 1 - 1 Caboolture
Toowong 2 - 2 Centenary Stormers
The Gap 1 - 1 Brisbane Knights
Albany Creek 3 - 3 St George Will…
06/03/2020
Taringa Rovers 0 - 6 Acacia Ridge
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Newcastle Olympic 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Edgeworth Eagles 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Lake Macquarie 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Broadmeadow Magic 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Weston Workers 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Valentine 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Charlestown Az… 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lambton Jaffas 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Adamstown Rosebuds 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Maitland 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
20/03/2020
Weston Workers 14:00 Valentine
21/03/2020
Charlestown Az… 08:30 Newcastle Olympic
Edgeworth Eagles 10:15 Maitland
22/03/2020
Adamstown Rosebuds 08:30 Lake Macquarie
Lambton Jaffas 08:30 Broadmeadow Magic
28/03/2020
Newcastle Olympic 12:00 Weston Workers
Lake Macquarie 13:25 Lambton Jaffas
29/03/2020
Broadmeadow Magic 07:30 Charlestown Az…
Edgeworth Eagles 07:30 Valentine
Maitland 07:30 Adamstown Rosebuds
04/04/2020
Weston Workers 11:00 Broadmeadow Magic
05/04/2020
Charlestown Az… 08:30 Lambton Jaffas
Adamstown Rosebuds 08:30 Valentine
Newcastle Olympic 08:30 Edgeworth Eagles
Lake Macquarie 08:45 Maitland
18/04/2020
Lambton Jaffas 08:30 Weston Workers
Newcastle Olympic 12:00 Adamstown Rosebuds
Lake Macquarie 13:25 Charlestown Az…
19/04/2020
Broadmeadow Magic 08:30 Edgeworth Eagles
Valentine 08:30 Maitland
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Perth Glory 24 18 3 3 56 22 +34 57
2 Parramatta 24 16 3 5 58 30 +28 51
3 Adelaide United 24 11 7 6 28 25 +3 40
4 Marconi Stallions 24 10 8 6 29 25 +4 38
5 South Melbourne 24 11 4 9 39 21 +18 37
6 Brisbane Strikers 24 9 5 10 28 33 -5 32
7 Northern Spirit 24 9 3 12 31 33 -2 30
8 Sydney Olympic 24 7 8 9 26 31 -5 29
9 Wollongong Wolves 24 8 5 11 34 41 -7 29
10 Sydney United 24 7 8 9 18 25 -7 29
11 Newcastle Utd 24 6 6 12 18 33 -15 24
12 Melbourne Knights 24 6 5 13 21 41 -20 23
13 Kingz 24 4 3 17 25 51 -26 15
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
04/04/2004
Perth Glory 1 - 0 Parramatta
28/03/2004
Perth Glory 5 - 0 Adelaide United
21/03/2004
Adelaide United 2 - 1 South Melbourne
20/03/2004
Perth Glory 0 - 2 Parramatta
14/03/2004
Parramatta 4 - 2 Perth Glory
Brisbane Strikers 4 - 1 Adelaide United
13/03/2004
South Melbourne 2 - 0 Marconi Stallions
07/03/2004
Marconi Stallions 0 - 0 South Melbourne
Adelaide United 3 - 0 Brisbane Strikers
29/02/2004
Melbourne Knights 0 - 0 Sydney United
Kingz 4 - 3 Brisbane Strikers
Northern Spirit 2 - 1 Adelaide United
Wollongong Wolves 3 - 0 Newcastle Utd
Sydney Olympic 0 - 0 South Melbourne
28/02/2004
Perth Glory 2 - 2 Marconi Stallions
25/02/2004
Adelaide United 0 - 2 Parramatta
22/02/2004
Sydney United 2 - 4 Perth Glory
South Melbourne 1 - 2 Northern Spirit
21/02/2004
Brisbane Strikers 0 - 1 Wollongong Wolves
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Lions 5 4 1 0 23 5 +18 13
2 Gold Coast Knights 5 4 1 0 18 3 +15 13
3 Brisbane Roar II 6 3 2 1 15 7 +8 11
4 Peninsula Power 4 3 0 1 12 5 +7 9
5 Olympic 6 2 2 2 9 7 +2 8
6 Moreton Bay United 6 2 2 2 12 14 -2 8
7 Brisbane City 4 2 1 1 8 7 +1 7
8 Gold Coast United 4 2 1 1 8 7 +1 7
9 Capalaba 4 2 0 2 7 10 -3 6
10 Redlands United 6 2 0 4 9 26 -17 6
11 Brisbane Strikers 5 1 1 3 6 9 -3 4
12 Eastern Suburbs 5 1 1 3 7 12 -5 4
13 Magpies Crusaders 5 0 2 3 5 15 -10 2
14 SC Wanderers 5 0 0 5 9 21 -12 0
Gözlənilən oyunlar/
15/02/2020
Gold Coast United 13:00 Gold Coast Knights
14/03/2020
Gold Coast United 13:00 Peninsula Power
17/03/2020
Capalaba 14:30 Brisbane Strikers
18/03/2020
Brisbane City 14:30 Peninsula Power
20/03/2020
Capalaba 14:00 Eastern Suburbs
28/03/2020
Brisbane City 12:30 Olympic
Gold Coast United 13:00 SC Wanderers
Brisbane Strikers 13:30 Eastern Suburbs
Capalaba 13:45 Gold Coast Knights
Redlands United 14:00 Magpies Crusaders
Lions 14:00 Peninsula Power
29/03/2020
Brisbane Roar II 08:00 Moreton Bay United
04/04/2020
Moreton Bay United 11:00 Redlands United
Brisbane City 11:30 Gold Coast United
Gold Coast Knights 12:30 Lions
Peninsula Power 12:30 Eastern Suburbs
Brisbane Roar II 13:00 Magpies Crusaders
05/04/2020
SC Wanderers 10:00 Brisbane Strikers
Olympic 12:00 Capalaba
08/04/2020
SC Wanderers 11:00 Brisbane City
Başa çatmış oyunlar
15/03/2020
Olympic 2 - 2 Brisbane Roar II
14/03/2020
Gold Coast Knights 1 - 1 Moreton Bay United
Eastern Suburbs 1 - 2 Redlands United
08/03/2020
SC Wanderers 2 - 6 Redlands United
Moreton Bay United 0 - 4 Olympic
Brisbane Roar II 1 - 1 Brisbane Strikers
07/03/2020
Lions 4 - 0 Capalaba
Gold Coast Knights 3 - 0 Peninsula Power
Gold Coast United 2 - 1 Magpies Crusaders
Brisbane City 2 - 4 Eastern Suburbs
04/03/2020
SC Wanderers 1 - 4 Brisbane Roar II
Lions 4 - 1 Moreton Bay United
Redlands United 1 - 3 Brisbane City
01/03/2020
Eastern Suburbs 0 - 5 Brisbane Roar II
Olympic 0 - 1 Peninsula Power
29/02/2020
Magpies Crusaders 1 - 1 Brisbane City
Redlands United 0 - 9 Gold Coast Knights
Capalaba 4 - 3 SC Wanderers
Brisbane Strikers 1 - 4 Moreton Bay United
Gold Coast United 4 - 4 Lions
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Modbury Jets 4 3 1 0 6 3 +3 10
2 Adelaide Comets 4 3 0 1 4 2 +2 9
3 MetroStars 4 2 1 1 11 4 +7 7
4 Adelaide Olympic 3 2 0 1 4 1 +3 6
5 Adelaide United II 3 1 2 0 6 3 +3 5
6 Adelaide City 4 1 2 1 6 4 +2 5
7 Croydon Kings 4 1 2 1 5 5 +0 5
8 Campbelltown City 4 1 2 1 4 4 +0 5
9 Adelaide Raiders 4 1 1 2 2 5 -3 4
10 Para Hills Knights 4 1 0 3 4 6 -2 3
11 Cumberland United 4 1 0 3 2 13 -11 3
12 Adelaide Blue … 4 0 1 3 3 7 -4 1
Gözlənilən oyunlar/
14/03/2020
Adelaide Olympic 13:30 Adelaide United II
27/03/2020
Campbelltown City 14:00 Adelaide Olympic
28/03/2020
Adelaide United II 09:30 Cumberland United
Para Hills Knights 09:30 Adelaide City
Adelaide Comets 11:30 MetroStars
Adelaide Raiders 14:00 Modbury Jets
30/03/2020
Adelaide Blue … 13:45 Croydon Kings
03/04/2020
MetroStars 13:30 Para Hills Knights
04/04/2020
Modbury Jets 08:30 Croydon Kings
Adelaide Comets 08:30 Adelaide Blue …
Adelaide City 10:30 Adelaide United II
Adelaide Olympic 12:30 Adelaide Raiders
Cumberland United 12:30 Campbelltown City
18/04/2020
Croydon Kings 09:00 Adelaide Olympic
Adelaide Raiders 09:30 Cumberland United
Campbelltown City 09:30 Adelaide City
Adelaide United II 09:30 MetroStars
Adelaide Comets 09:30 Para Hills Knights
20/04/2020
Adelaide Blue … 14:45 Modbury Jets
24/04/2020
Para Hills Knights 14:00 Adelaide Blue …
Başa çatmış oyunlar
14/03/2020
MetroStars 2 - 0 Adelaide Blue …
Adelaide City 1 - 2 Adelaide Comets
Cumberland United 2 - 1 Para Hills Knights
13/03/2020
Modbury Jets 1 - 0 Campbelltown City
Croydon Kings 2 - 1 Adelaide Raiders
09/03/2020
Adelaide Blue … 0 - 1 Adelaide Raiders
08/03/2020
Adelaide United II 2 - 2 Modbury Jets
06/03/2020
Adelaide Comets 1 - 0 Cumberland United
MetroStars 1 - 1 Adelaide City
Para Hills Knights 0 - 1 Adelaide Olympic
Campbelltown City 1 - 1 Croydon Kings
02/03/2020
Adelaide Blue … 1 - 1 Adelaide City
29/02/2020
Adelaide Olympic 0 - 1 Adelaide Comets
Cumberland United 0 - 8 MetroStars
28/02/2020
Modbury Jets 2 - 1 Para Hills Knights
Croydon Kings 1 - 1 Adelaide United II
Adelaide Raiders 0 - 0 Campbelltown City
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 South Hobart 21 18 2 1 79 25 +54 56
2 Devonport City 21 13 2 6 68 38 +30 41
3 Hobart Zebras 21 11 6 4 68 41 +27 39
4 Olympia Warriors 21 10 4 7 51 35 +16 34
5 Northern Rangers 21 7 6 8 56 39 +17 27
6 Kingborough Lions 21 6 5 10 38 54 -16 23
7 Glenorchy Knights 21 4 4 13 30 56 -26 16
8 Launceston City 21 0 1 20 13 115 -102 1
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
07/09/2013
Devonport City 1 - 1 South Hobart
Olympia Warriors 3 - 2 Hobart Zebras
31/08/2013
South Hobart 2 - 0 Olympia Warriors
Hobart Zebras 2 - 4 Devonport City
Launceston City 0 - 2 Kingborough Lions
24/08/2013
Launceston City 0 - 3 South Hobart
Olympia Warriors 2 - 3 Northern Rangers
Devonport City 4 - 0 Kingborough Lions
Hobart Zebras 3 - 0 Glenorchy Knights
18/08/2013
South Hobart 2 - 1 Olympia Warriors
17/08/2013
Northern Rangers 3 - 4 Devonport City
Glenorchy Knights 3 - 2 Launceston City
Kingborough Lions 3 - 3 Hobart Zebras
10/08/2013
Hobart Zebras 6 - 2 Launceston City
Kingborough Lions 1 - 1 Northern Rangers
Devonport City 1 - 3 South Hobart
09/08/2013
Olympia Warriors 2 - 0 Glenorchy Knights
04/08/2013
Northern Rangers 1 - 3 Hobart Zebras
South Hobart 7 - 0 Kingborough Lions
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Clarence Zebras 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Devonport City 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Glenorchy Knights 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Kingborough Lions 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Launceston City 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Olympia Warriors 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Riverside 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 South Hobart 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
21/03/2020
Devonport City 08:15 South Hobart
Olympia Warriors 08:15 Riverside
Glenorchy Knights 10:30 Clarence Zebras
Launceston City 10:30 Kingborough Lions
28/03/2020
South Hobart 08:00 Launceston City
Riverside 08:15 Devonport City
Kingborough Lions 10:30 Glenorchy Knights
29/03/2020
Clarence Zebras 07:30 Olympia Warriors
04/04/2020
South Hobart 07:00 Kingborough Lions
Riverside 08:15 Glenorchy Knights
Devonport City 08:15 Clarence Zebras
Olympia Warriors 10:30 Launceston City
17/04/2020
Launceston City 13:00 Riverside
18/04/2020
Clarence Zebras 08:00 Kingborough Lions
Devonport City 08:15 Olympia Warriors
Glenorchy Knights 11:15 South Hobart
25/04/2020
Clarence Zebras 08:00 South Hobart
Kingborough Lions 08:15 Riverside
Launceston City 10:30 Devonport City
Glenorchy Knights 11:30 Olympia Warriors
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Hume City 5 5 0 0 11 3 +8 15
2 Oakleigh Cannons 5 3 1 1 11 6 +5 10
3 Dandenong Thunder 5 3 1 1 9 7 +2 10
4 Avondale 5 4 0 1 14 4 +10 9
5 Heidelberg United 5 3 0 2 10 6 +4 9
6 Port Melbourne 5 2 3 0 8 4 +4 9
7 St. Albans Saints 5 2 3 0 7 3 +4 9
8 South Melbourne 5 1 3 1 7 7 +0 6
9 Green Gully 5 2 0 3 7 9 -2 6
10 Bentleigh Greens 5 1 2 2 4 3 +1 5
11 Melbourne Knights 5 0 2 3 7 16 -9 2
12 Dandenong City 5 0 1 4 4 10 -6 1
13 Eastern Lions 5 0 1 4 2 12 -10 1
14 Altona Magic 5 0 1 4 2 13 -11 1
Gözlənilən oyunlar/
20/03/2020
Melbourne Knights 13:30 Heidelberg United
Port Melbourne 13:45 St. Albans Saints
Bentleigh Greens 14:15 Avondale
Dandenong City 14:30 Oakleigh Cannons
21/03/2020
Green Gully 09:00 Altona Magic
Dandenong Thunder 13:00 South Melbourne
22/03/2020
Eastern Lions 09:00 Hume City
27/03/2020
Melbourne Knights 13:30 Oakleigh Cannons
Green Gully 14:00 South Melbourne
28/03/2020
Avondale 09:00 Eastern Lions
St. Albans Saints 11:00 Dandenong Thunder
Heidelberg United 11:00 Bentleigh Greens
Altona Magic 12:00 Dandenong City
Hume City 13:30 Port Melbourne
03/04/2020
South Melbourne 12:30 St. Albans Saints
Melbourne Knights 12:30 Altona Magic
Port Melbourne 12:45 Avondale
Bentleigh Greens 13:15 Oakleigh Cannons
Dandenong City 13:30 Green Gully
Başa çatmış oyunlar
15/03/2020
Dandenong Thunder 1 - 2 Port Melbourne
14/03/2020
Avondale 6 - 1 Melbourne Knights
Hume City 1 - 0 Bentleigh Greens
Altona Magic 1 - 1 South Melbourne
St. Albans Saints 0 - 0 Eastern Lions
13/03/2020
Oakleigh Cannons 0 - 3 Green Gully
Dandenong City 0 - 1 Heidelberg United
09/03/2020
Eastern Lions 0 - 1 Dandenong Thunder
06/03/2020
Dandenong City 0 - 3 Avondale
Oakleigh Cannons 5 - 0 Altona Magic
Bentleigh Greens 0 - 0 St. Albans Saints
Green Gully 2 - 1 Heidelberg United
Port Melbourne 1 - 1 South Melbourne
Melbourne Knights 2 - 4 Hume City
01/03/2020
St. Albans Saints 2 - 0 Melbourne Knights
29/02/2020
Hume City 2 - 1 Dandenong City
Dandenong Thunder 1 - 0 Bentleigh Greens
Heidelberg United 3 - 1 Altona Magic
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Gwelup Croatia 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Bayswater City 1 1 0 0 4 2 +2 3
3 Cockburn City 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Floreat Athena 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Inglewood United 1 1 0 0 3 2 +1 3
6 Balcatta 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Rockingham City 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 ECU Joondalup 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 Armadale 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 Sorrento 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Perth 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Perth Glory II 1 0 0 1 0 5 -5 0
Gözlənilən oyunlar/
20/03/2020
Bayswater City 16:30 Sorrento
21/03/2020
Balcatta 12:00 Perth
Floreat Athena 12:00 Perth Glory II
ECU Joondalup 12:00 Rockingham City
Cockburn City 12:00 Inglewood United
Gwelup Croatia 12:00 Armadale
28/03/2020
Inglewood United 12:00 Bayswater City
Perth Glory II 12:00 Balcatta
Sorrento 12:00 Armadale
Perth 12:00 Rockingham City
Gwelup Croatia 12:00 Floreat Athena
ECU Joondalup 12:00 Cockburn City
03/04/2020
Bayswater City 03:30 ECU Joondalup
04/04/2020
Rockingham City 11:00 Perth Glory II
Sorrento 11:00 Gwelup Croatia
Balcatta 11:00 Floreat Athena
Armadale 11:00 Inglewood United
Cockburn City 11:00 Perth
Başa çatmış oyunlar
14/03/2020
Inglewood United 3 - 2 Rockingham City
Perth Glory II 0 - 5 Gwelup Croatia
Sorrento 1 - 3 Cockburn City
Balcatta 1 - 0 ECU Joondalup
Perth 0 - 2 Floreat Athena
Armadale 2 - 4 Bayswater City
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Brunswick City 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Bulleen Lions 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Goulburn Valle… 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Kingston City 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Langwarrin 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Manningham Uni… 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Moreland City 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Moreland Zebras 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 North Geelong … 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Northcote City 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Pascoe Vale 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Werribee City 0 0 0 0 0 0 +0 0
Gözlənilən oyunlar/
20/03/2020
Pascoe Vale 14:15 Moreland City
21/03/2020
Langwarrin 09:00 Manningham Uni…
Brunswick City 09:00 Moreland Zebras
Goulburn Valle… 11:00 Bulleen Lions
North Geelong … 11:00 Northcote City
23/03/2020
Kingston City 13:30 Werribee City
28/03/2020
Langwarrin 09:00 Northcote City
Moreland Zebras 09:00 North Geelong …
Werribee City 09:00 Brunswick City
Moreland City 09:15 Kingston City
Manningham Uni… 10:00 Goulburn Valle…
30/03/2020
Bulleen Lions 13:30 Pascoe Vale
04/04/2020
Northcote City 08:00 Manningham Uni…
Langwarrin 08:00 Moreland Zebras
Brunswick City 08:00 Moreland City
Pascoe Vale 08:00 Goulburn Valle…
North Geelong … 10:00 Werribee City
06/04/2020
Kingston City 13:30 Bulleen Lions
17/04/2020
Moreland Zebras 14:30 Northcote City
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Grange Thistl… 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Taringa Rover… 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Toowong Res. 1 1 0 0 4 3 +1 3
4 Albany Creek Res. 1 1 0 0 3 2 +1 3
5 North Star Res. 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 The Gap Res. 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Centenary Stor… 1 0 0 1 3 4 -1 0
8 St. George Wil… 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 Caboolture Res. 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Brisbane Knigh… 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Acacia Ridge Res. 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Bayside Unite… 1 0 0 1 1 4 -3 0
Gözlənilən oyunlar/
13/03/2020
Albany Creek Res. 13:30 Caboolture Res.
14/03/2020
Taringa Rover… 10:00 Centenary Stor…
The Gap Res. 11:00 North Star Res.
Acacia Ridge Res. 11:00 Bayside Unite…
15/03/2020
Grange Thistl… 09:00 Brisbane Knigh…
St. George Wil… 11:00 Toowong Res.
20/03/2020
Taringa Rover… 13:30 Toowong Res.
Acacia Ridge Res. 13:30 Brisbane Knigh…
21/03/2020
Bayside Unite… 08:00 Centenary Stor…
North Star Res. 10:30 Grange Thistl…
22/03/2020
Albany Creek Res. 10:00 The Gap Res.
St. George Wil… 11:00 Caboolture Res.
27/03/2020
Centenary Stor… 13:30 Brisbane Knigh…
28/03/2020
Grange Thistl… 11:00 Albany Creek Res.
The Gap Res. 11:00 Caboolture Res.
Taringa Rover… 11:00 St. George Wil…
Acacia Ridge Res. 12:00 North Star Res.
29/03/2020
Toowong Res. 10:00 Bayside Unite…
17/04/2020
Brisbane Knigh… 14:30 Toowong Res.
Başa çatmış oyunlar
08/03/2020
Bayside Unite… 1 - 4 Grange Thistl…
07/03/2020
Toowong Res. 4 - 3 Centenary Stor…
North Star Res. 2 - 1 Caboolture Res.
The Gap Res. 1 - 0 Brisbane Knigh…
Albany Creek Res. 3 - 2 St. George Wil…
06/03/2020
Taringa Rover… 2 - 0 Acacia Ridge Res.
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Adelaide Comet… 4 3 1 0 11 2 +9 10
2 Para Hills Kni… 4 3 0 1 13 5 +8 9
3 Blue Eagles Res. 4 2 1 1 8 6 +2 7
4 Campbelltown C… 4 2 1 1 10 16 -6 7
5 Adelaide Unite… 3 1 2 0 10 6 +4 5
6 Croydon Kings Res. 4 1 2 1 5 5 +0 5
7 Adelaide Olymp… 3 1 1 1 4 4 +0 4
8 Adelaide City Res. 4 1 1 2 5 9 -4 4
9 Cumberland Uni… 4 1 0 3 10 9 +1 3
10 Adelaide Raide… 4 0 3 1 9 10 -1 3
11 Modbury Jets Res. 4 1 0 3 11 17 -6 3
12 MetroStars Res. 4 0 2 2 2 9 -7 2
Gözlənilən oyunlar/
14/03/2020
Adelaide Olymp… 11:15 Adelaide Unite…
28/03/2020
Adelaide Unite… 07:15 Cumberland Uni…
Para Hills Kni… 07:15 Adelaide City Res.
Campbelltown C… 07:15 Adelaide Olymp…
Adelaide Comet… 09:15 MetroStars Res.
Adelaide Raide… 11:45 Modbury Jets Res.
30/03/2020
Blue Eagles Res. 11:30 Croydon Kings Res.
04/04/2020
MetroStars Res. 06:15 Para Hills Kni…
Modbury Jets Res. 06:15 Croydon Kings Res.
Adelaide Comet… 06:15 Blue Eagles Res.
Adelaide City Res. 06:15 Adelaide Unite…
Adelaide Olymp… 10:15 Adelaide Raide…
Cumberland Uni… 10:15 Campbelltown C…
18/04/2020
Adelaide Unite… 07:15 MetroStars Res.
Campbelltown C… 07:15 Adelaide City Res.
Adelaide Raide… 07:15 Cumberland Uni…
Croydon Kings Res. 07:15 Adelaide Olymp…
Adelaide Comet… 07:15 Para Hills Kni…
20/04/2020
Blue Eagles Res. 12:30 Modbury Jets Res.
Başa çatmış oyunlar
14/03/2020
MetroStars Res. 1 - 1 Blue Eagles Res.
Cumberland Uni… 2 - 3 Para Hills Kni…
Adelaide City Res. 0 - 3 Adelaide Comet…
Croydon Kings Res. 1 - 1 Adelaide Raide…
13/03/2020
Modbury Jets Res. 8 - 0 Campbelltown C…
09/03/2020
Blue Eagles Res. 2 - 1 Adelaide Raide…
08/03/2020
Adelaide Unite… 6 - 2 Modbury Jets Res.
07/03/2020
Campbelltown C… 2 - 1 Croydon Kings Res.
MetroStars Res. 1 - 1 Adelaide City Res.
Para Hills Kni… 3 - 2 Adelaide Olymp…
06/03/2020
Adelaide Comet… 3 - 0 Cumberland Uni…
02/03/2020
Blue Eagles Res. 3 - 1 Adelaide City Res.
29/02/2020
Adelaide Olymp… 1 - 1 Adelaide Comet…
Cumberland Uni… 6 - 0 MetroStars Res.
Adelaide Raide… 5 - 5 Campbelltown C…
Croydon Kings Res. 2 - 2 Adelaide Unite…
28/02/2020
Modbury Jets Res. 0 - 7 Para Hills Kni…
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Brisbane City U20 20 17 1 2 65 26 +39 52
2 Western Pride U20 20 15 1 4 55 24 +31 46
3 Brisbane Roar U20 20 15 0 5 71 26 +45 45
4 Brisbane Strik… 20 11 0 9 50 40 +10 33
5 Lions U20 20 7 4 9 43 42 +1 25
6 Gold Coast Uni… 20 8 1 11 39 46 -7 25
7 Olympic U20 20 7 4 9 36 44 -8 25
8 SWQ Thunder U20 20 7 2 11 38 52 -14 23
9 Moreton Bay U20 20 6 3 11 23 50 -27 21
10 Redlands Unite… 20 5 2 13 34 59 -25 17
11 Sunshine Coast U20 20 2 2 16 19 64 -45 8
Gözlənilən oyunlar/
09/06/2018
Tuggeranong Un… 07:00 Riverina Rhino…
23/06/2018
Gungahlin Unit… 07:00 Riverina Rhino…
07/07/2018
Riverina Rhino… 09:00 Monaro Panther…
14/07/2018
Riverina Rhino… 09:00 Canberra U20
21/07/2018
Riverina Rhino… 11:00 Canberra Olymp…
28/07/2018
Cooma Tigers U20 07:00 Riverina Rhino…
04/08/2018
Belconnen Unit… 09:00 Riverina Rhino…
11/08/2018
Riverina Rhino… 10:00 Woden Weston U20
19/08/2018
Heidelberg Uni… 07:00 Dandenong Thun…
Başa çatmış oyunlar
09/09/2018
Sydney U20 2 - 2 Sutherland Sha…
08/09/2018
Brisbane City U20 6 - 1 Western Pride U20
Maitland U20 0 - 1 Newcastle Olym…
ECU Joondalup U20 1 - 1 Perth U20
Monaro Panther… 1 - 2 Belconnen Unit…
05/09/2018
Perth U20 5 - 1 Bayswater City U20
04/09/2018
Floreat Athena U20 6 - 0 Inglewood Unit…
02/09/2018
Northcote City U20 1 - 4 Oakleigh Canno…
Pascoe Vale U20 4 - 0 Hume City U20
Heidelberg Uni… 1 - 3 Avondale Heigh…
Green Gully U20 0 - 0 Kingston U20
Bentleigh Gree… 4 - 3 Bulleen Lions U20
South Melbourn… 1 - 0 Port Melbourne U20
Melbourne Knig… 3 - 3 Dandenong Thun…
Newcastle Olym… 0 - 0 Broadmeadow Ma…

Avstraliya Çempionatı

Çempionlar:
Sezon Çempionlar Premyerlər
2005–06 Sidney Adelaide United
2006–07 Melbourne Victory Melbourne Victory
2007–08 Newcastle United Jets Central Coast
2008–09 Melbourne Victory Melbourne Victory
2009–10 Sidney Sidney
2010–11 Brisbane Roar Brisbane Roar
2011–12 Brisbane Roar Central Coast
2012–13 Central Coast Western Sydney Wanderers
2013–14 Brisbane Roar Brisbane Roar
2014–15 Melbourne Victory Melbourne Victory
2015–16 Adelaide United Adelaide United
2016-17 Sidney Sidney
2017-18 Melbourne Victory Sidney
2018-19 Sidney Perth Glory

UEFA Avro liqaUEFA Çempionlar liqasıAzərbaycan Premyer Liqası

Fikirlərinizi bildirin.