Avstraliya Çempionatı

Avstraliya milli futbol komandası (ing. Australia national association football team) — Beynəlxalq fulbol yarışlarda Avstraliyani təqdim edən futbol yığmasıdır.Rəsmən “Sokeruz” (ing. Socceroos) adlanan bu yığma, Avstraliya Futbol Assosiasiyası ilə idarə olunur. 2006-ci ilə qədər Okeaniya təmsilçisi idi.

Avstraliya

Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Melbourne City 20 13 2 5 48 23 +25 41
2 Sydney 21 8 8 5 29 22 +7 32
3 Adelaide United 20 9 5 6 32 29 +3 32
4 Central Coast Mariners 20 9 5 6 30 27 +3 32
5 Macarthur 21 9 5 7 26 28 -2 32
6 Western Sydney Wanderers 21 8 7 6 39 33 +6 31
7 Brisbane Roar 19 8 6 5 29 21 +8 30
8 Western United 20 8 4 8 28 30 -2 28
9 Wellington Phoenix 21 7 6 8 32 29 +3 27
10 Perth Glory 19 6 4 9 29 36 -7 22
11 Melbourne Victory 21 4 3 14 23 52 -29 15
12 Newcastle United Jets 21 3 5 13 18 33 -15 14
Gözlənilən oyunlar/
12/05/2021
Brisbane Roar 13:05 Central Coast Mariners
Perth Glory 15:20 Western United
13/05/2021
Melbourne City 13:05 Adelaide United
14/05/2021
Macarthur 13:05 Melbourne Victory
15/05/2021
Western United 08:35 Sydney
Newcastle United Jets 13:10 Central Coast Mariners
16/05/2021
Melbourne City 10:05 Wellington Phoenix
Adelaide United 12:10 Brisbane Roar
Perth Glory 14:15 Western Sydney Wanderers
19/05/2021
Sydney 13:05 Melbourne Victory
Perth Glory 15:20 Adelaide United
21/05/2021
Newcastle United Jets 13:05 Brisbane Roar
22/05/2021
Wellington Phoenix 08:05 Western United
Melbourne City 13:10 Central Coast Mariners
23/05/2021
Sydney 10:05 Western Sydney Wanderers
Melbourne Victory 12:10 Adelaide United
Perth Glory 14:15 Macarthur
25/05/2021
Brisbane Roar 13:05 Melbourne City
26/05/2021
Western Sydney Wanderers 13:05 Wellington Phoenix
27/05/2021
Macarthur 13:05 Central Coast Mariners
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Perth Glory 2 - 1 Melbourne Victory
Melbourne City 3 - 2 Brisbane Roar
08/05/2021
Western Sydney Wanderers 5 - 0 Western United
Newcastle United Jets 1 - 1 Sydney
07/05/2021
Adelaide United 0 - 0 Wellington Phoenix
06/05/2021
Melbourne Victory 1 - 2 Macarthur
05/05/2021
Perth Glory 1 - 3 Melbourne City
Brisbane Roar 2 - 1 Western United
02/05/2021
Melbourne Victory 1 - 1 Central Coast Mariners
01/05/2021
Western Sydney Wanderers 3 - 2 Sydney
Brisbane Roar 0 - 0 Wellington Phoenix
Perth Glory 0 - 0 Macarthur
30/04/2021
Adelaide United 0 - 0 Western United
29/04/2021
Melbourne City 3 - 1 Newcastle United Jets
28/04/2021
Central Coast Mariners 0 - 4 Brisbane Roar
27/04/2021
Sydney 1 - 0 Melbourne Victory
26/04/2021
Western United 2 - 0 Newcastle United Jets
25/04/2021
Wellington Phoenix 2 - 1 Adelaide United
24/04/2021
Macarthur 1 - 1 Melbourne City
Central Coast Mariners 2 - 2 Sydney
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 West Canberra … 5 3 1 1 8 8 +0 10
2 Belconnen United 5 3 1 1 7 7 +0 10
3 Canberra Croatia 5 3 0 2 9 4 +5 9
4 Cooma Tigers 5 2 2 1 12 9 +3 8
5 Canberra Olympic 5 2 1 2 11 11 +0 7
6 Gungahlin United 4 1 1 2 9 8 +1 4
7 Monaro Panthers 5 1 0 4 6 11 -5 3
8 Tuggeranong United 4 0 2 2 5 9 -4 2
Gözlənilən oyunlar/
04/05/2021
Tuggeranong United 13:00 Gungahlin United
15/05/2021
West Canberra … 07:15 Cooma Tigers
Belconnen United 09:00 Gungahlin United
Canberra Olympic 09:00 Canberra Croatia
Monaro Panthers 11:30 Tuggeranong United
22/05/2021
West Canberra … 06:45 Belconnen United
Canberra Olympic 09:00 Tuggeranong United
23/05/2021
Gungahlin United 09:00 Canberra Croatia
Cooma Tigers 09:00 Monaro Panthers
29/05/2021
Belconnen United 09:00 Tuggeranong United
Canberra Olympic 09:00 Monaro Panthers
30/05/2021
Gungahlin United 09:00 West Canberra …
Canberra Croatia 09:00 Cooma Tigers
12/06/2021
West Canberra … 06:45 Monaro Panthers
Belconnen United 09:00 Canberra Olympic
13/06/2021
Cooma Tigers 09:00 Gungahlin United
Tuggeranong United 09:00 Canberra Croatia
19/06/2021
West Canberra … 06:45 Canberra Croatia
Monaro Panthers 11:30 Belconnen United
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Cooma Tigers 5 - 0 Canberra Olympic
Tuggeranong United 1 - 1 West Canberra …
Gungahlin United 2 - 3 Monaro Panthers
08/05/2021
Canberra Croatia 1 - 2 Belconnen United
01/05/2021
Monaro Panthers 0 - 1 Canberra Croatia
Belconnen United 2 - 2 Cooma Tigers
West Canberra … 3 - 2 Canberra Olympic
24/04/2021
Belconnen United 2 - 1 Monaro Panthers
Canberra Olympic 2 - 2 Gungahlin United
Canberra Croatia 0 - 1 West Canberra …
22/04/2021
Cooma Tigers 3 - 3 Tuggeranong United
18/04/2021
Canberra Croatia 4 - 1 Tuggeranong United
Gungahlin United 1 - 2 Cooma Tigers
17/04/2021
Monaro Panthers 1 - 2 West Canberra …
Canberra Olympic 3 - 0 Belconnen United
11/04/2021
Cooma Tigers 0 - 3 Canberra Croatia
Tuggeranong United 0 - 1 Belconnen United
10/04/2021
Monaro Panthers 1 - 4 Canberra Olympic
West Canberra … 1 - 4 Gungahlin United
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Blacktown City 11 7 1 3 23 10 +13 22
2 Rockdale Ilinden 11 6 4 1 22 10 +12 22
3 Sydney United 11 6 3 2 21 12 +9 21
4 Mt Druitt Town 11 4 5 2 14 14 +0 17
5 Sydney Olympic 11 5 1 5 12 11 +1 16
6 Manly United 11 4 4 3 13 16 -3 16
7 Wollongong Wolves 11 4 3 4 16 20 -4 15
8 APIA Leichhardt 11 4 2 5 12 15 -3 14
9 Marconi Stallions 11 1 7 3 15 18 -3 10
10 Northbridge Bulls 11 2 3 6 19 21 -2 9
11 Sutherland Sharks 11 2 3 6 14 21 -7 9
12 Sydney II 11 2 2 7 16 29 -13 8
Gözlənilən oyunlar/
14/05/2021
Mt Druitt Town 13:00 Manly United
15/05/2021
Sutherland Sharks 09:30 Northbridge Bulls
16/05/2021
Wollongong Wolves 08:30 Rockdale Ilinden
Sydney United 09:00 Sydney Olympic
APIA Leichhardt 10:00 Blacktown City
Sydney II 12:30 Marconi Stallions
22/05/2021
APIA Leichhardt 11:15 Mt Druitt Town
Marconi Stallions 12:00 Sutherland Sharks
Manly United 13:00 Wollongong Wolves
23/05/2021
Northbridge Bulls 09:00 Blacktown City
Sydney Olympic 10:00 Rockdale Ilinden
Sydney II 12:30 Sydney United
29/05/2021
Northbridge Bulls 09:30 Sydney II
Mt Druitt Town 13:00 Wollongong Wolves
30/05/2021
Sydney United 09:00 Sutherland Sharks
Blacktown City 09:00 Manly United
Rockdale Ilinden 09:00 Marconi Stallions
APIA Leichhardt 09:00 Sydney Olympic
04/06/2021
Manly United 13:00 Rockdale Ilinden
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Sydney Olympic 1 - 2 Blacktown City
Rockdale Ilinden 4 - 1 Sydney II
Northbridge Bulls 2 - 2 Mt Druitt Town
Wollongong Wolves 3 - 2 Sutherland Sharks
08/05/2021
APIA Leichhardt 2 - 3 Sydney United
07/05/2021
Manly United 1 - 1 Marconi Stallions
02/05/2021
Sydney II 3 - 5 Wollongong Wolves
Sydney United 5 - 0 Manly United
01/05/2021
Northbridge Bulls 0 - 1 APIA Leichhardt
Mt Druitt Town 1 - 1 Rockdale Ilinden
Marconi Stallions 2 - 4 Blacktown City
Sutherland Sharks 2 - 3 Sydney Olympic
25/04/2021
Sydney Olympic 2 - 1 Northbridge Bulls
Blacktown City 3 - 0 Sydney II
Rockdale Ilinden 0 - 0 Sydney United
24/04/2021
Marconi Stallions 0 - 2 Mt Druitt Town
23/04/2021
APIA Leichhardt 2 - 1 Wollongong Wolves
Manly United 0 - 1 Sutherland Sharks
18/04/2021
Sydney II 2 - 3 APIA Leichhardt
Wollongong Wolves 0 - 5 Blacktown City
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Hellenic Athletic 5 4 0 1 15 4 +11 12
2 Casuarina 4 4 0 0 9 1 +8 12
3 Uni Azzurri 4 2 1 1 7 7 +0 7
4 Port Darwin 5 2 0 3 6 10 -4 6
5 Mindil Aces 4 1 1 2 5 7 -2 4
6 Darwin Olympic 4 1 0 3 4 6 -2 3
7 Darwin Hearts 4 0 0 4 2 13 -11 0
Gözlənilən oyunlar/
14/05/2021
Hellenic Athletic 13:00 Casuarina
Darwin Hearts 15:00 Uni Azzurri
15/05/2021
Mindil Aces 10:30 Darwin Olympic
21/05/2021
Darwin Hearts 15:00 Mindil Aces
22/05/2021
Uni Azzurri 10:30 Port Darwin
Casuarina 14:30 Darwin Olympic
28/05/2021
Port Darwin 15:00 Darwin Olympic
29/05/2021
Hellenic Athletic 10:30 Mindil Aces
Uni Azzurri 14:30 Casuarina
01/06/2021
Darwin Hearts 13:45 Hellenic Athletic
04/06/2021
Casuarina 15:00 Port Darwin
05/06/2021
Darwin Olympic 10:30 Uni Azzurri
08/06/2021
Hellenic Athletic 13:45 Darwin Olympic
11/06/2021
Darwin Hearts 15:00 Port Darwin
12/06/2021
Mindil Aces 14:30 Casuarina
18/06/2021
Darwin Hearts 15:00 Darwin Olympic
19/06/2021
Hellenic Athletic 10:30 Port Darwin
Uni Azzurri 14:30 Mindil Aces
25/06/2021
Port Darwin 15:00 Mindil Aces
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Mindil Aces 1 - 0 Port Darwin
Casuarina 2 - 0 Darwin Hearts
07/05/2021
Uni Azzurri 3 - 2 Hellenic Athletic
01/05/2021
Darwin Olympic 3 - 1 Darwin Hearts
Port Darwin 0 - 6 Hellenic Athletic
30/04/2021
Mindil Aces 3 - 3 Uni Azzurri
24/04/2021
Port Darwin 3 - 0 Darwin Hearts
Casuarina 3 - 1 Mindil Aces
23/04/2021
Darwin Olympic 0 - 1 Hellenic Athletic
17/04/2021
Uni Azzurri 1 - 0 Darwin Olympic
Hellenic Athletic 5 - 1 Darwin Hearts
16/04/2021
Port Darwin 0 - 2 Casuarina
10/04/2021
Casuarina 2 - 0 Uni Azzurri
Darwin Olympic 1 - 3 Port Darwin
09/04/2021
Mindil Aces 0 - 1 Hellenic Athletic
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Albany Creek 7 6 1 0 34 5 +29 19
2 The Lakes 8 6 1 1 26 15 +11 19
3 St George Will… 7 4 1 2 22 14 +8 13
4 Bayside United 7 4 1 2 16 12 +4 13
5 Toowong 7 3 1 3 14 18 -4 10
6 Brisbane Knights 7 3 1 3 12 16 -4 10
7 Univ. Queensland 8 3 0 5 13 20 -7 9
8 Mt Gravatt 6 2 1 3 10 13 -3 7
9 Acacia Ridge 6 2 1 3 8 16 -8 7
10 Western Spirit 5 2 0 3 13 14 -1 6
11 Centenary Stormers 7 2 0 5 10 19 -9 6
12 The Gap 7 0 0 7 4 20 -16 0
Gözlənilən oyunlar/
30/03/2021
Western Spirit 14:30 Centenary Stormers
11/04/2021
Mt Gravatt 11:00 Western Spirit
01/05/2021
Albany Creek 13:10 Western Spirit
14/05/2021
Brisbane Knights 14:30 Toowong
15/05/2021
The Lakes 09:00 Mt Gravatt
Bayside United 12:00 Western Spirit
16/05/2021
Acacia Ridge 11:00 The Gap
St George Will… 11:00 Univ. Queensland
Albany Creek 11:00 Centenary Stormers
21/05/2021
Centenary Stormers 14:30 Acacia Ridge
22/05/2021
Western Spirit 12:00 St George Will…
The Gap 12:00 Bayside United
The Lakes 13:00 Brisbane Knights
Univ. Queensland 13:00 Toowong
23/05/2021
Mt Gravatt 11:00 Albany Creek
28/05/2021
Brisbane Knights 14:30 Univ. Queensland
Albany Creek 14:30 The Lakes
29/05/2021
Bayside United 12:00 Centenary Stormers
Acacia Ridge 12:00 Mt Gravatt
Toowong 13:00 Western Spirit
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Centenary Stormers 2 - 5 The Lakes
08/05/2021
Univ. Queensland 2 - 1 Bayside United
Toowong 1 - 5 St George Will…
The Gap 0 - 3 Albany Creek
Mt Gravatt 1 - 1 Brisbane Knights
07/05/2021
Western Spirit 0 - 2 Acacia Ridge
02/05/2021
The Lakes 2 - 1 The Gap
01/05/2021
Bayside United 2 - 2 Toowong
Brisbane Knights 0 - 4 St George Will…
Acacia Ridge 0 - 2 Univ. Queensland
30/04/2021
Mt Gravatt 3 - 1 Centenary Stormers
24/04/2021
Univ. Queensland 1 - 3 Albany Creek
Western Spirit 2 - 3 The Lakes
23/04/2021
Centenary Stormers 1 - 2 Brisbane Knights
18/04/2021
Brisbane Knights 0 - 1 Bayside United
Mt Gravatt 1 - 5 Toowong
St George Will… 4 - 1 Centenary Stormers
17/04/2021
The Gap 0 - 5 Western Spirit
Acacia Ridge 0 - 9 Albany Creek
13/04/2021
Centenary Stormers 2 - 1 The Gap
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Broadmeadow Magic 6 5 1 0 14 3 +11 16
2 Maitland 6 5 0 1 15 6 +9 15
3 Lambton Jaffas 6 4 0 2 14 6 +8 12
4 Newcastle Olympic 6 4 0 2 15 11 +4 12
5 Edgeworth Eagles 6 3 0 3 8 5 +3 9
6 Weston Workers 6 3 0 3 5 11 -6 9
7 Charlestown Az… 6 2 1 3 4 6 -2 7
8 Lake Macquarie 6 1 1 4 10 13 -3 4
9 Adamstown Rosebuds 6 1 0 5 8 19 -11 3
10 Valentine 6 0 1 5 3 16 -13 1
Gözlənilən oyunlar/
15/05/2021
Adamstown Rosebuds 08:30 Maitland
Weston Workers 11:00 Lake Macquarie
Broadmeadow Magic 11:10 Lambton Jaffas
16/05/2021
Valentine 08:30 Edgeworth Eagles
Charlestown Az… 10:30 Newcastle Olympic
21/05/2021
Maitland 14:00 Broadmeadow Magic
22/05/2021
Newcastle Olympic 08:30 Weston Workers
Lake Macquarie 08:30 Valentine
23/05/2021
Edgeworth Eagles 08:30 Adamstown Rosebuds
Charlestown Az… 10:30 Lambton Jaffas
29/05/2021
Adamstown Rosebuds 08:30 Lake Macquarie
Lambton Jaffas 08:30 Maitland
Weston Workers 11:00 Charlestown Az…
30/05/2021
Valentine 08:30 Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic 10:30 Edgeworth Eagles
05/06/2021
Maitland 08:30 Edgeworth Eagles
Adamstown Rosebuds 08:30 Newcastle Olympic
Lambton Jaffas 08:30 Weston Workers
06/06/2021
Valentine 08:30 Charlestown Az…
Broadmeadow Magic 10:30 Lake Macquarie
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Maitland 4 - 0 Valentine
Broadmeadow Magic 3 - 0 Adamstown Rosebuds
Edgeworth Eagles 2 - 0 Weston Workers
08/05/2021
Lambton Jaffas 1 - 2 Newcastle Olympic
07/05/2021
Lake Macquarie 0 - 1 Charlestown Az…
02/05/2021
Charlestown Az… 0 - 0 Valentine
25/04/2021
Valentine 0 - 4 Broadmeadow Magic
Adamstown Rosebuds 0 - 3 Lambton Jaffas
24/04/2021
Newcastle Olympic 3 - 2 Lake Macquarie
Maitland 0 - 1 Weston Workers
Charlestown Az… 0 - 2 Edgeworth Eagles
18/04/2021
Maitland 3 - 1 Charlestown Az…
Broadmeadow Magic 2 - 0 Weston Workers
17/04/2021
Edgeworth Eagles 0 - 1 Newcastle Olympic
Adamstown Rosebuds 6 - 3 Valentine
Lambton Jaffas 2 - 1 Lake Macquarie
11/04/2021
Lake Macquarie 3 - 2 Edgeworth Eagles
Lambton Jaffas 1 - 0 Valentine
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Perth Glory 24 18 3 3 56 22 +34 57
2 Parramatta 24 16 3 5 58 30 +28 51
3 Adelaide United 24 11 7 6 28 25 +3 40
4 Marconi Stallions 24 10 8 6 29 25 +4 38
5 South Melbourne 24 11 4 9 39 21 +18 37
6 Brisbane Strikers 24 9 5 10 28 33 -5 32
7 Northern Spirit 24 9 3 12 31 33 -2 30
8 Sydney Olympic 24 7 8 9 26 31 -5 29
9 Wollongong Wolves 24 8 5 11 34 41 -7 29
10 Sydney United 24 7 8 9 18 25 -7 29
11 Newcastle Utd 24 6 6 12 18 33 -15 24
12 Melbourne Knights 24 6 5 13 21 41 -20 23
13 Kingz 24 4 3 17 25 51 -26 15
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
04/04/2004
Perth Glory 1 - 0 Parramatta
28/03/2004
Perth Glory 5 - 0 Adelaide United
21/03/2004
Adelaide United 2 - 1 South Melbourne
20/03/2004
Perth Glory 0 - 2 Parramatta
14/03/2004
Parramatta 4 - 2 Perth Glory
Brisbane Strikers 4 - 1 Adelaide United
13/03/2004
South Melbourne 2 - 0 Marconi Stallions
07/03/2004
Marconi Stallions 0 - 0 South Melbourne
Adelaide United 3 - 0 Brisbane Strikers
29/02/2004
Wollongong Wolves 3 - 0 Newcastle Utd
Sydney Olympic 0 - 0 South Melbourne
Northern Spirit 2 - 1 Adelaide United
Melbourne Knights 0 - 0 Sydney United
Kingz 4 - 3 Brisbane Strikers
28/02/2004
Perth Glory 2 - 2 Marconi Stallions
25/02/2004
Adelaide United 0 - 2 Parramatta
22/02/2004
South Melbourne 1 - 2 Northern Spirit
Sydney United 2 - 4 Perth Glory
21/02/2004
Brisbane Strikers 0 - 1 Wollongong Wolves
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Peninsula Power 7 7 0 0 24 5 +19 21
2 Gold Coast Knights 8 7 0 1 18 8 +10 21
3 Brisbane Roar II 8 6 1 1 33 7 +26 19
4 Olympic 8 4 2 2 23 10 +13 14
5 Lions 8 3 4 1 23 15 +8 13
6 Moreton Bay United 8 4 1 3 20 19 +1 13
7 SC Wanderers 7 3 1 3 13 18 -5 10
8 Capalaba 8 3 1 4 15 23 -8 10
9 Eastern Suburbs 7 3 0 4 13 16 -3 9
10 Logan Lightning 7 2 2 3 12 17 -5 8
11 Gold Coast United 6 2 0 4 9 11 -2 6
12 Redlands United 8 2 0 6 11 20 -9 6
13 Magpies Crusaders 8 1 0 7 6 26 -20 3
14 Brisbane Strikers 8 0 0 8 5 30 -25 0
Gözlənilən oyunlar/
21/03/2021
Peninsula Power 11:30 Gold Coast United
26/03/2021
Gold Coast United 15:00 Eastern Suburbs
15/05/2021
Gold Coast Knights 11:30 Olympic
Capalaba 13:15 Gold Coast United
Magpies Crusaders 13:30 Logan Lightning
16/05/2021
SC Wanderers 10:15 Eastern Suburbs
Lions 12:00 Peninsula Power
Brisbane Strikers 12:00 Moreton Bay United
Brisbane Roar II 12:15 Redlands United
22/05/2021
Moreton Bay United 12:00 Gold Coast Knights
Olympic 12:00 Capalaba
Peninsula Power 12:30 Brisbane Strikers
SC Wanderers 13:00 Magpies Crusaders
Redlands United 13:30 Logan Lightning
Eastern Suburbs 13:30 Lions
23/05/2021
Gold Coast United 12:00 Brisbane Roar II
28/05/2021
Capalaba 14:30 Moreton Bay United
29/05/2021
Logan Lightning 12:30 Gold Coast United
Gold Coast Knights 12:30 Peninsula Power
Magpies Crusaders 13:30 Redlands United
Başa çatmış oyunlar
11/05/2021
Eastern Suburbs 2 - 0 Redlands United
09/05/2021
Olympic 10 - 0 Brisbane Strikers
08/05/2021
Eastern Suburbs 3 - 1 Magpies Crusaders
Gold Coast United 0 - 1 Gold Coast Knights
Peninsula Power 4 - 0 SC Wanderers
Moreton Bay United 3 - 3 Lions
Logan Lightning 1 - 6 Brisbane Roar II
07/05/2021
Redlands United 3 - 1 Capalaba
04/05/2021
SC Wanderers 3 - 1 Moreton Bay United
02/05/2021
Brisbane Strikers 1 - 3 Gold Coast United
01/05/2021
Magpies Crusaders 0 - 5 Brisbane Roar II
Capalaba 3 - 3 Logan Lightning
Lions 3 - 3 Olympic
Eastern Suburbs 1 - 2 Peninsula Power
Gold Coast Knights 2 - 1 Redlands United
21/04/2021
Brisbane Strikers 0 - 1 Capalaba
20/04/2021
Eastern Suburbs 3 - 6 Moreton Bay United
18/04/2021
Brisbane Roar II 6 - 1 Capalaba
Olympic 0 - 0 SC Wanderers
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Adelaide Comets 4 3 1 0 11 6 +5 10
2 Adelaide City 4 3 1 0 6 3 +3 10
3 Croatia Raiders 4 2 1 1 7 6 +1 7
4 Sturt Lions 4 2 1 1 6 5 +1 7
5 South Adelaid… 4 2 0 2 8 6 +2 6
6 Cumberland United 4 2 0 2 8 8 +0 6
7 Adelaide United II 4 2 0 2 6 6 +0 6
8 MetroStars 4 1 2 1 5 5 +0 5
9 Croydon 4 1 2 1 3 3 +0 5
10 Campbelltown City 4 0 2 2 6 8 -2 2
11 Adelaide Olympic 4 0 2 2 5 10 -5 2
12 Adelaide Blue … 4 0 0 4 4 9 -5 0
Gözlənilən oyunlar/
20/05/2021
Adelaide Blue … 13:45 Adelaide Olympic
21/05/2021
Campbelltown City 14:00 MetroStars
22/05/2021
Croydon 09:00 Adelaide Comets
Croatia Raiders 09:30 Sturt Lions
South Adelaid… 09:30 Cumberland United
Adelaide City 11:30 Adelaide United II
28/05/2021
Adelaide United II 14:45 Sturt Lions
Adelaide Comets 14:45 Campbelltown City
29/05/2021
Cumberland United 09:30 Croydon
South Adelaid… 09:30 Croatia Raiders
MetroStars 09:30 Adelaide Blue …
Adelaide Olympic 12:30 Adelaide City
04/06/2021
Croydon 15:00 South Adelaid…
05/06/2021
Sturt Lions 09:30 Adelaide Olympic
Croatia Raiders 09:30 Adelaide United II
Campbelltown City 09:30 Cumberland United
Adelaide Blue … 09:30 Adelaide Comets
Adelaide City 11:30 MetroStars
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Adelaide Olympic 3 - 3 Campbelltown City
Sturt Lions 0 - 1 Adelaide City
Adelaide Comets 3 - 2 South Adelaid…
Adelaide United II 4 - 2 Adelaide Blue …
Cumberland United 0 - 3 Croatia Raiders
07/05/2021
MetroStars 0 - 0 Croydon
01/05/2021
Cumberland United 2 - 3 Adelaide Comets
Campbelltown City 1 - 2 Adelaide United II
South Adelaid… 1 - 2 MetroStars
Adelaide Blue … 2 - 3 Sturt Lions
Croatia Raiders 2 - 2 Adelaide City
Croydon 1 - 1 Adelaide Olympic
17/04/2021
Adelaide Olympic 1 - 3 South Adelaid…
Adelaide City 1 - 0 Adelaide Blue …
Sturt Lions 1 - 1 Campbelltown City
Croatia Raiders 1 - 4 Adelaide Comets
Adelaide United II 0 - 1 Croydon
16/04/2021
MetroStars 2 - 3 Cumberland United
12/04/2021
Adelaide Blue … 0 - 1 Croatia Raiders
11/04/2021
South Adelaid… 2 - 0 Adelaide United II
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 South Hobart 21 18 2 1 79 25 +54 56
2 Devonport City 21 13 2 6 68 38 +30 41
3 Hobart Zebras 21 11 6 4 68 41 +27 39
4 Olympia Warriors 21 10 4 7 51 35 +16 34
5 Northern Rangers 21 7 6 8 56 39 +17 27
6 Kingborough Lions 21 6 5 10 38 54 -16 23
7 Glenorchy Knights 21 4 4 13 30 56 -26 16
8 Launceston City 21 0 1 20 13 115 -102 1
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
07/09/2013
Devonport City 1 - 1 South Hobart
Olympia Warriors 3 - 2 Hobart Zebras
31/08/2013
South Hobart 2 - 0 Olympia Warriors
Hobart Zebras 2 - 4 Devonport City
Launceston City 0 - 2 Kingborough Lions
24/08/2013
Launceston City 0 - 3 South Hobart
Devonport City 4 - 0 Kingborough Lions
Olympia Warriors 2 - 3 Northern Rangers
Hobart Zebras 3 - 0 Glenorchy Knights
18/08/2013
South Hobart 2 - 1 Olympia Warriors
17/08/2013
Northern Rangers 3 - 4 Devonport City
Glenorchy Knights 3 - 2 Launceston City
Kingborough Lions 3 - 3 Hobart Zebras
10/08/2013
Hobart Zebras 6 - 2 Launceston City
Kingborough Lions 1 - 1 Northern Rangers
Devonport City 1 - 3 South Hobart
09/08/2013
Olympia Warriors 2 - 0 Glenorchy Knights
04/08/2013
Northern Rangers 1 - 3 Hobart Zebras
South Hobart 7 - 0 Kingborough Lions
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 South Hobart 5 4 1 0 15 4 +11 13
2 Glenorchy Knights 5 4 1 0 13 5 +8 13
3 Kingborough Lions 6 4 0 2 12 9 +3 12
4 Devonport City 6 3 1 2 8 8 +0 10
5 Olympia Warriors 5 2 1 2 10 11 -1 7
6 Clarence Zebras 5 1 0 4 10 14 -4 3
7 Launceston City 5 1 0 4 4 14 -10 3
8 Riverside 5 0 0 5 8 15 -7 0
Gözlənilən oyunlar/
15/05/2021
Devonport City 08:15 Kingborough Lions
Olympia Warriors 08:15 South Hobart
Riverside 10:30 Clarence Zebras
Glenorchy Knights 10:30 Launceston City
22/05/2021
South Hobart 08:00 Devonport City
Riverside 08:30 Olympia Warriors
Kingborough Lions 10:30 Launceston City
Clarence Zebras 10:30 Glenorchy Knights
05/06/2021
Devonport City 08:15 Riverside
Launceston City 10:30 South Hobart
Glenorchy Knights 10:30 Kingborough Lions
Clarence Zebras 12:30 Olympia Warriors
19/06/2021
Devonport City 08:15 Launceston City
Riverside 08:15 Kingborough Lions
Clarence Zebras 10:30 South Hobart
Olympia Warriors 12:30 Glenorchy Knights
26/06/2021
Clarence Zebras 08:15 Devonport City
Launceston City 10:30 Olympia Warriors
Glenorchy Knights 10:30 Riverside
Kingborough Lions 12:30 South Hobart
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Olympia Warriors 4 - 1 Launceston City
Riverside 1 - 3 Glenorchy Knights
Devonport City 2 - 1 Clarence Zebras
South Hobart 2 - 1 Kingborough Lions
24/04/2021
Glenorchy Knights 1 - 1 South Hobart
Clarence Zebras 1 - 2 Kingborough Lions
Devonport City 2 - 2 Olympia Warriors
23/04/2021
Launceston City 3 - 2 Riverside
17/04/2021
Kingborough Lions 2 - 0 Devonport City
10/04/2021
Kingborough Lions 2 - 5 Glenorchy Knights
Olympia Warriors 1 - 5 Clarence Zebras
Riverside 2 - 3 Devonport City
South Hobart 5 - 0 Launceston City
27/03/2021
Glenorchy Knights 3 - 1 Clarence Zebras
Launceston City 0 - 2 Kingborough Lions
Olympia Warriors 3 - 2 Riverside
Devonport City 0 - 1 South Hobart
21/03/2021
South Hobart 6 - 2 Clarence Zebras
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Avondale 11 6 4 1 22 12 +10 22
2 South Melbourne 11 6 4 1 14 6 +8 22
3 Heidelberg United 11 6 4 1 16 10 +6 22
4 Melbourne Knights 11 6 3 2 16 10 +6 21
5 Bentleigh Greens 11 6 2 3 16 13 +3 20
6 Oakleigh Cannons 11 5 3 3 19 14 +5 18
7 Hume City 11 4 3 4 21 17 +4 15
8 Green Gully 11 4 3 4 15 14 +1 15
9 Port Melbourne 11 3 4 4 17 15 +2 13
10 Dandenong Thunder 11 3 2 6 15 18 -3 11
11 Eastern Lions 11 2 3 6 12 19 -7 9
12 St. Albans Saints 11 2 3 6 6 23 -17 9
13 Altona Magic 11 0 6 5 10 18 -8 6
14 Dandenong City 11 0 4 7 11 21 -10 4
Gözlənilən oyunlar/
14/05/2021
Port Melbourne 13:45 Green Gully
Bentleigh Greens 14:30 Melbourne Knights
15/05/2021
Avondale 09:00 South Melbourne
Eastern Lions 09:00 Dandenong City
Hume City 11:30 Heidelberg United
Dandenong Thunder 13:00 Altona Magic
16/05/2021
St. Albans Saints 09:00 Oakleigh Cannons
21/05/2021
Melbourne Knights 13:30 Eastern Lions
Green Gully 14:00 Dandenong Thunder
Dandenong City 14:30 Port Melbourne
Oakleigh Cannons 14:30 Hume City
22/05/2021
Altona Magic 12:30 St. Albans Saints
South Melbourne 13:00 Bentleigh Greens
23/05/2021
Heidelberg United 11:00 Avondale
28/05/2021
Melbourne Knights 13:30 Port Melbourne
Green Gully 14:00 St. Albans Saints
Bentleigh Greens 14:30 Eastern Lions
Dandenong City 14:30 Dandenong Thunder
Oakleigh Cannons 14:30 Avondale
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Oakleigh Cannons 3 - 2 Dandenong Thunder
Heidelberg United 1 - 1 St. Albans Saints
08/05/2021
Altona Magic 1 - 1 Port Melbourne
Avondale 3 - 3 Hume City
07/05/2021
Dandenong City 1 - 2 Bentleigh Greens
Melbourne Knights 1 - 0 South Melbourne
Green Gully 3 - 2 Eastern Lions
02/05/2021
St. Albans Saints 0 - 3 Avondale
01/05/2021
Dandenong Thunder 1 - 2 Heidelberg United
Bentleigh Greens 3 - 2 Green Gully
South Melbourne 2 - 1 Hume City
Port Melbourne 3 - 2 Oakleigh Cannons
Eastern Lions 1 - 1 Altona Magic
30/04/2021
Melbourne Knights 1 - 0 Dandenong City
24/04/2021
Altona Magic 0 - 2 Bentleigh Greens
Hume City 6 - 0 St. Albans Saints
Heidelberg United 3 - 1 Port Melbourne
Avondale 2 - 1 Dandenong Thunder
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Floreat Athena 8 6 2 0 20 8 +12 20
2 ECU Joondalup 7 6 0 1 13 5 +8 18
3 Perth 7 5 1 1 15 9 +6 16
4 Sorrento 7 4 2 1 14 11 +3 14
5 Inglewood United 7 3 0 4 16 14 +2 9
6 Bayswater City 7 3 0 4 9 11 -2 9
7 Perth Glory II 7 2 2 3 11 13 -2 8
8 Gwelup Croatia 7 1 4 2 13 11 +2 7
9 Cockburn City 8 2 0 6 10 16 -6 6
10 Balcatta 7 1 2 4 7 12 -5 5
11 Armadale 7 1 2 4 11 17 -6 5
12 Rockingham City 7 1 1 5 3 15 -12 4
Gözlənilən oyunlar/
22/05/2021
Armadale 11:00 Bayswater City
ECU Joondalup 11:00 Floreat Athena
Sorrento 11:00 Perth
Inglewood United 11:00 Balcatta
Rockingham City 11:00 Perth Glory II
Gwelup Croatia 11:00 Cockburn City
29/05/2021
Floreat Athena 11:00 Armadale
Balcatta 11:00 Rockingham City
Bayswater City 11:00 Gwelup Croatia
Perth 11:00 ECU Joondalup
Cockburn City 11:00 Inglewood United
Perth Glory II 11:00 Sorrento
05/06/2021
Armadale 11:00 Gwelup Croatia
ECU Joondalup 11:00 Cockburn City
Balcatta 11:00 Perth
Sorrento 11:00 Bayswater City
Inglewood United 11:00 Perth Glory II
Rockingham City 11:00 Floreat Athena
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Perth Glory II 3 - 0 Balcatta
Bayswater City 0 - 2 ECU Joondalup
Floreat Athena 2 - 2 Sorrento
Perth 1 - 0 Rockingham City
Cockburn City 3 - 0 Armadale
Gwelup Croatia 3 - 4 Inglewood United
01/05/2021
Gwelup Croatia 1 - 1 Floreat Athena
Armadale 3 - 4 Perth
Cockburn City 0 - 1 Bayswater City
ECU Joondalup 2 - 0 Perth Glory II
Sorrento 1 - 0 Balcatta
Inglewood United 4 - 1 Rockingham City
22/04/2021
Floreat Athena 2 - 0 Cockburn City
17/04/2021
Inglewood United 1 - 2 Sorrento
Bayswater City 1 - 4 Floreat Athena
ECU Joondalup 2 - 0 Rockingham City
Cockburn City 0 - 3 Perth
Gwelup Croatia 1 - 1 Perth Glory II
Armadale 1 - 1 Balcatta
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
Gözlənilən oyunlar/
Başa çatmış oyunlar
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Brunswick City 7 5 1 1 13 9 +4 16
2 Kingston City 7 5 0 2 24 15 +9 15
3 Goulburn Valle… 7 5 0 2 11 7 +4 15
4 Pascoe Vale 7 4 0 3 15 8 +7 12
5 Northcote City 7 3 3 1 15 10 +5 12
6 Langwarrin 7 4 0 3 9 11 -2 12
7 Moreland City 7 2 4 1 13 9 +4 10
8 Moreland Zebras 7 2 3 2 11 10 +1 9
9 North Geelong … 7 1 3 3 15 19 -4 6
10 Bulleen Lions 7 2 0 5 9 18 -9 6
11 Manningham Uni… 7 1 0 6 11 19 -8 3
12 Werribee City 7 1 0 6 10 21 -11 3
Gözlənilən oyunlar/
14/05/2021
Pascoe Vale 13:30 Langwarrin
15/05/2021
Moreland City 09:00 Werribee City
Manningham Uni… 09:15 Brunswick City
Goulburn Valle… 11:00 Northcote City
16/05/2021
Kingston City 11:30 North Geelong …
17/05/2021
Bulleen Lions 14:15 Moreland Zebras
22/05/2021
Moreland City 09:00 Manningham Uni…
North Geelong … 09:00 Brunswick City
Northcote City 09:00 Pascoe Vale
Langwarrin 09:00 Kingston City
Goulburn Valle… 11:00 Moreland Zebras
24/05/2021
Bulleen Lions 14:15 Werribee City
28/05/2021
Pascoe Vale 13:30 Moreland Zebras
29/05/2021
Moreland City 09:00 Bulleen Lions
Brunswick City 09:00 Langwarrin
North Geelong … 09:00 Manningham Uni…
Goulburn Valle… 10:00 Werribee City
31/05/2021
Kingston City 13:30 Northcote City
04/06/2021
Moreland Zebras 14:30 Kingston City
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Manningham Uni… 2 - 1 Werribee City
Northcote City 3 - 1 Bulleen Lions
Langwarrin 0 - 1 Goulburn Valle…
North Geelong … 1 - 5 Pascoe Vale
Brunswick City 1 - 4 Kingston City
07/05/2021
Moreland Zebras 1 - 1 Moreland City
03/05/2021
Bulleen Lions 0 - 3 Langwarrin
01/05/2021
Goulburn Valle… 4 - 3 North Geelong …
Manningham Uni… 4 - 7 Kingston City
Moreland City 2 - 2 Northcote City
Werribee City 1 - 3 Moreland Zebras
30/04/2021
Pascoe Vale 0 - 2 Brunswick City
26/04/2021
Kingston City 2 - 4 Pascoe Vale
24/04/2021
Northcote City 3 - 0 Werribee City
Langwarrin 0 - 5 Moreland City
North Geelong … 2 - 4 Bulleen Lions
Brunswick City 1 - 0 Goulburn Valle…
23/04/2021
Moreland Zebras 4 - 3 Manningham Uni…
19/04/2021
Bulleen Lions 0 - 2 Brunswick City
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Albany Creek Res. 7 5 2 0 26 11 +15 17
2 Toowong Res. 7 5 2 0 23 12 +11 17
3 St. George Wil… 7 5 1 1 25 18 +7 16
4 Bayside Unite… 7 5 0 2 25 17 +8 15
5 Western Spiri… 5 4 1 0 15 9 +6 13
6 The Lakes Res. 8 3 1 4 22 19 +3 10
7 Mt Gravatt Res. 6 2 0 4 9 15 -6 6
8 Univ. Queensla… 8 2 0 6 14 21 -7 6
9 Centenary Stor… 7 2 0 5 11 20 -9 6
10 The Gap Res. 7 1 2 4 8 15 -7 5
11 Acacia Ridge Res. 6 1 1 4 13 22 -9 4
12 Brisbane Knigh… 7 1 0 6 7 19 -12 3
Gözlənilən oyunlar/
30/03/2021
Western Spiri… 14:30 Centenary Stor…
11/04/2021
Mt Gravatt Res. 09:00 Western Spiri…
01/05/2021
Albany Creek Res. 11:00 Western Spiri…
14/05/2021
Brisbane Knigh… 12:30 Toowong Res.
15/05/2021
The Lakes Res. 07:00 Mt Gravatt Res.
Bayside Unite… 09:45 Western Spiri…
16/05/2021
Acacia Ridge Res. 09:00 The Gap Res.
St. George Wil… 09:00 Univ. Queensla…
Albany Creek Res. 09:00 Centenary Stor…
21/05/2021
Centenary Stor… 12:30 Acacia Ridge Res.
22/05/2021
Western Spiri… 10:00 St. George Wil…
The Gap Res. 10:00 Bayside Unite…
The Lakes Res. 11:00 Brisbane Knigh…
Univ. Queensla… 11:00 Toowong Res.
23/05/2021
Mt Gravatt Res. 09:00 Albany Creek Res.
28/05/2021
Brisbane Knigh… 12:30 Univ. Queensla…
Albany Creek Res. 12:30 The Lakes Res.
29/05/2021
Bayside Unite… 09:45 Centenary Stor…
Acacia Ridge Res. 10:00 Mt Gravatt Res.
Toowong Res. 11:00 Western Spiri…
Başa çatmış oyunlar
09/05/2021
Centenary Stor… 1 - 3 The Lakes Res.
08/05/2021
Univ. Queensla… 2 - 3 Bayside Unite…
Toowong Res. 3 - 3 St. George Wil…
The Gap Res. 2 - 2 Albany Creek Res.
Mt Gravatt Res. 1 - 2 Brisbane Knigh…
07/05/2021
Western Spiri… 6 - 4 Acacia Ridge Res.
02/05/2021
The Lakes Res. 3 - 0 The Gap Res.
01/05/2021
Brisbane Knigh… 3 - 4 St. George Wil…
Acacia Ridge Res. 2 - 0 Univ. Queensla…
Bayside Unite… 2 - 4 Toowong Res.
30/04/2021
Mt Gravatt Res. 1 - 0 Centenary Stor…
24/04/2021
Univ. Queensla… 1 - 3 Albany Creek Res.
Western Spiri… 5 - 4 The Lakes Res.
23/04/2021
Centenary Stor… 1 - 0 Brisbane Knigh…
18/04/2021
Brisbane Knigh… 0 - 5 Bayside Unite…
Mt Gravatt Res. 1 - 3 Toowong Res.
St. George Wil… 7 - 3 Centenary Stor…
17/04/2021
The Gap Res. 1 - 1 Western Spiri…
Acacia Ridge Res. 1 - 8 Albany Creek Res.
13/04/2021
Centenary Stor… 2 - 0 The Gap Res.
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Adelaide Comet… 4 4 0 0 17 4 +13 12
2 Adelaide Unite… 4 4 0 0 16 8 +8 12
3 Croatia Raider… 4 3 0 1 11 7 +4 9
4 Adelaide City Res. 4 3 0 1 10 6 +4 9
5 Adelaide Olymp… 4 2 0 2 14 10 +4 6
6 Cumberland Uni… 4 2 0 2 10 11 -1 6
7 Croydon Res. 4 2 0 2 8 10 -2 6
8 MetroStars Res. 4 1 0 3 15 13 +2 3
9 Campbelltown C… 4 1 0 3 8 12 -4 3
10 Blue Eagles Res. 4 1 0 3 5 9 -4 3
11 Sturt Lions Res. 4 1 0 3 3 9 -6 3
12 South Adelaid… 4 0 0 4 6 24 -18 0
Gözlənilən oyunlar/
22/05/2021
Croydon Res. 06:45 Adelaide Comet…
Croatia Raider… 07:15 Sturt Lions Res.
Blue Eagles Res. 07:15 Adelaide Olymp…
South Adelaid… 07:15 Cumberland Uni…
Campbelltown C… 07:15 MetroStars Res.
Adelaide City Res. 07:15 Adelaide Unite…
29/05/2021
Adelaide Unite… 06:00 Sturt Lions Res.
Cumberland Uni… 07:15 Croydon Res.
South Adelaid… 07:15 Croatia Raider…
MetroStars Res. 07:15 Blue Eagles Res.
Adelaide Olymp… 10:15 Adelaide City Res.
Adelaide Comet… 20:00 Campbelltown C…
05/06/2021
Croydon Res. 06:00 South Adelaid…
Campbelltown C… 07:15 Cumberland Uni…
Sturt Lions Res. 07:15 Adelaide Olymp…
Adelaide City Res. 07:15 MetroStars Res.
Blue Eagles Res. 07:15 Adelaide Comet…
Croatia Raider… 07:15 Adelaide Unite…
Başa çatmış oyunlar
08/05/2021
Adelaide Olymp… 5 - 2 Campbelltown C…
MetroStars Res. 1 - 2 Croydon Res.
Sturt Lions Res. 0 - 3 Adelaide City Res.
Adelaide Comet… 6 - 1 South Adelaid…
Adelaide Unite… 4 - 1 Blue Eagles Res.
Cumberland Uni… 2 - 4 Croatia Raider…
01/05/2021
Cumberland Uni… 0 - 2 Adelaide Comet…
Campbelltown C… 2 - 3 Adelaide Unite…
South Adelaid… 2 - 9 MetroStars Res.
Blue Eagles Res. 3 - 1 Sturt Lions Res.
Croatia Raider… 4 - 1 Adelaide City Res.
Croydon Res. 4 - 3 Adelaide Olymp…
17/04/2021
Adelaide Olymp… 4 - 0 South Adelaid…
Sturt Lions Res. 0 - 3 Campbelltown C…
MetroStars Res. 3 - 4 Cumberland Uni…
Croatia Raider… 1 - 4 Adelaide Comet…
Adelaide City Res. 2 - 1 Blue Eagles Res.
Adelaide Unite… 4 - 2 Croydon Res.
12/04/2021
Blue Eagles Res. 0 - 2 Croatia Raider…
11/04/2021
South Adelaid… 3 - 5 Adelaide Unite…
Turnir cədvəli
# Team MP W D L F A G P
1 Brisbane City U20 20 17 1 2 65 26 +39 52
2 Western Pride U20 20 15 1 4 55 24 +31 46
3 Brisbane Roar U20 20 15 0 5 71 26 +45 45
4 Brisbane Strik… 20 11 0 9 50 40 +10 33
5 Lions U20 20 7 4 9 43 42 +1 25
6 Gold Coast Uni… 20 8 1 11 39 46 -7 25
7 Olympic U20 20 7 4 9 36 44 -8 25
8 SWQ Thunder U20 20 7 2 11 38 52 -14 23
9 Moreton Bay U20 20 6 3 11 23 50 -27 21
10 Redlands Unite… 20 5 2 13 34 59 -25 17
11 Sunshine Coast U20 20 2 2 16 19 64 -45 8
Gözlənilən oyunlar/
09/06/2018
Tuggeranong Un… 07:00 Riverina Rhino…
23/06/2018
Gungahlin Unit… 07:00 Riverina Rhino…
07/07/2018
Riverina Rhino… 09:00 Monaro Panther…
14/07/2018
Riverina Rhino… 09:00 Canberra Croat…
21/07/2018
Riverina Rhino… 11:00 Canberra Olymp…
28/07/2018
Cooma Tigers U20 07:00 Riverina Rhino…
04/08/2018
Belconnen Unit… 09:00 Riverina Rhino…
11/08/2018
Riverina Rhino… 10:00 West Canberra U20
19/08/2018
Heidelberg Uni… 07:00 Dandenong Thun…
Başa çatmış oyunlar
09/09/2018
Sydney U20 2 - 2 Sutherland Sha…
08/09/2018
Brisbane City U20 6 - 1 Western Pride U20
Maitland U20 0 - 1 Newcastle Olym…
ECU Joondalup U20 1 - 1 Perth U20
Monaro Panther… 1 - 2 Belconnen Unit…
05/09/2018
Perth U20 5 - 1 Bayswater City U20
04/09/2018
Floreat Athena U20 6 - 0 Inglewood Unit…
02/09/2018
Heidelberg Uni… 1 - 3 Avondale Heigh…
Northcote City U20 1 - 4 Oakleigh Canno…
Green Gully U20 0 - 0 Kingston U20
Pascoe Vale U20 4 - 0 Hume City U20
Bentleigh Gree… 4 - 3 Bulleen Lions U20
Melbourne Knig… 3 - 3 Dandenong Thun…
South Melbourn… 1 - 0 Port Melbourne U20
Newcastle Olym… 0 - 0 Broadmeadow Ma…

Avstraliya Çempionatı

Çempionlar:
Sezon Çempionlar Premyerlər
2005–06 Sidney Adelaide United
2006–07 Melbourne Victory Melbourne Victory
2007–08 Newcastle United Jets Central Coast
2008–09 Melbourne Victory Melbourne Victory
2009–10 Sidney Sidney
2010–11 Brisbane Roar Brisbane Roar
2011–12 Brisbane Roar Central Coast
2012–13 Central Coast Western Sydney Wanderers
2013–14 Brisbane Roar Brisbane Roar
2014–15 Melbourne Victory Melbourne Victory
2015–16 Adelaide United Adelaide United
2016-17 Sidney Sidney
2017-18 Melbourne Victory Sidney
2018-19 Sidney Perth Glory

UEFA Avro liqaUEFA Çempionlar liqasıAzərbaycan Premyer Liqası

Fikirlərinizi bildirin.